« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.


Estera jest instruktorem zumby oraz zumby kids. Jest również wychowawcą kolonijnym. Największymi zainteresowaniami Estery są: taniec: geggeatton, merenque, cumbia, twerk, saisa, bachata, skoki spadachronowe oraz sztuki walki. Od zawsze jest miłośniczką tańca, której zumba pozwoliła osiągać pełnie realizacji zawodowej poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji jako instruktor. Zajęcia zumby pokochała za to, że są różnorodne i dostarczają mnóstwo pozytywnej energii i właśnie przez to uważa, że każdy uczestnik treningu znajdzie coś dla siebie. 

Reklama

Estera poprowadzi treningi w Myszyńcu. - Jeszcze raz chcielibyśmy wyrazić swoją bardzo dużą wdzięczność za życzliwość oraz zaangażowanie burmistrz Myszyńca Elżbiecie Abramczyk oraz sekretarzowi Danielowi Walijewskiemu - mówi Emil Łukaszewski, przedstawiciel Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Reklama

Zapisy na zajęcia przyjmowane są przez prezes Elżbiety Greloch-Sęk pod numerem telefonu: 600 013 746. Początek został przewidziany na 18 stycznia. Treningi dla dzieci będą odbywać się o godz. 17:30, godzinę później rozpoczną je dorośli, zaś o godz. 19:30 druga grupa starszych.

 

Czytaj także: Karolina Jóźwiak trenerką cheerleaders

Odsłon: 3319
Komentarzy: 0
18:51, 07.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Morawska podwójną mistrzynią Polski. Świetne wyniki Pasji

Julia Morawska podwójną mistrzynią Polski. Świetne wyniki Pasji

Cheerleaderki Pasji Ostrołęka udanie zaprezentowały się podczas XXII Mistrzostwa Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wróciły do domów z dobrymi rezultatami i medalami. W zawodach uczestniczyło 1216 zawodników z aż 56 miejscowości. 

Pasja z workiem medali

Pasja z workiem medali

Znakomity start cheerleaderek Pasja z Ostrołęki. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wystąpiły w Mistrzostwach Mażoretek Polski Północno-Wschodniej w Olecku. W sumie wywalczyły aż 30 medali. Połowa z nich miała kolor złoty, dziewięć srebrny, a sześć brązowy. To wielkie osiągnięcie naszych przedstawicielek.

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

29 maja w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Środkowej Polski Mażoretek. Klub Ostrołęckich Cheerleaderek Pasja reprezentowały drużyny i solistki w składzie 35 zawodniczek. Zawody są rozgrywane cyklicznie co roku. Ekipa z Ostrołęki już po raz szósty zdobył medale tej imprezy. 

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Od 6 do 9 maja w kieleckim Teatrze Tańca odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Nasze miasto reprezentowały zawodniczki klubu Cheerleaderki Pasja Ostrołęka. Klub wystawił trzy drużyny, dwa duety oraz dwie solistki. 

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo