Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

29 maja w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Środkowej Polski Mażoretek. Klub Ostrołęckich Cheerleaderek Pasja reprezentowały drużyny i solistki w składzie 35 zawodniczek. Zawody są rozgrywane cyklicznie co roku. Ekipa z Ostrołęki już po raz szósty zdobył medale tej imprezy.

W sumie Pasja w mistrzostwach zdobyła pięć złotych, pięć srebrnych i trzy brązowe medale. Wszystkie prezentacje uplasowały się w finałowych szóstkach. Trenerami zespołu są: Żaneta Cwalina- Śliwowska, Daria Kamińska i Grzegorz Mulinek. Zespół działa pod patronatem Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec PROGRES z Ostrołęki.