« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Julia Morawska podwójną mistrzynią Polski. Świetne wyniki Pasji

Cheerleaderki Pasji Ostrołęka udanie zaprezentowały się podczas XXII Mistrzostwa Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wróciły do domów z dobrymi rezultatami i medalami. W zawodach uczestniczyło 1216 zawodników z aż 56 miejscowości. 


 

Dwukrotnie na najwyższy stopień podium wchodziła Julia Morawska, która wygrała konkurencję solo buława i baton wśród juniorek. Srebro wywalczyły kadetki: Maja Baczewska, Zuzanna Kulesza, Oliwia Czaplicka oraz juniorki: Julia Morawska i Patrycja Prusińska w konkurencji duo/trio baton.

Reklama

Amelia Kulesza wywalczyła brązowy medal wśród kadetek w solo pom, zaś w juniorkach Sandra Bralska. Czwarta w solo pom w kadetkach była Zuzanna Kulesza, a w juniorkach Patrycja Prusińska. Na siódmym miejscu w tej samej kategorii w kadetkach była Oliwia Czaplicka.

Reklama

Nasze dziewczęta startowały również w solo baton w kadetkach. Amelia Kulesza była czwarta, Anna Kośnik szósta, Maja Baczewska siódma, a Julia Sojma ósma.


- Starty były udane, ale myślę, że stać nas na jeszcze więcej. Myślę, że po długiej przerwie od startów głównym czynnikiem wpływającym na gorszą jakość występów jest stres - mówi Żaneta Cwalina-Śliwowska, trenerka ekipy z Ostrołęki.
 
 
 

 

 

Odsłon: 2707
Komentarzy: 0
14:35, 24.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pasja z workiem medali

Pasja z workiem medali

Znakomity start cheerleaderek Pasja z Ostrołęki. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wystąpiły w Mistrzostwach Mażoretek Polski Północno-Wschodniej w Olecku. W sumie wywalczyły aż 30 medali. Połowa z nich miała kolor złoty, dziewięć srebrny, a sześć brązowy. To wielkie osiągnięcie naszych przedstawicielek.

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

29 maja w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Środkowej Polski Mażoretek. Klub Ostrołęckich Cheerleaderek Pasja reprezentowały drużyny i solistki w składzie 35 zawodniczek. Zawody są rozgrywane cyklicznie co roku. Ekipa z Ostrołęki już po raz szósty zdobył medale tej imprezy. 

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Od 6 do 9 maja w kieleckim Teatrze Tańca odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Nasze miasto reprezentowały zawodniczki klubu Cheerleaderki Pasja Ostrołęka. Klub wystawił trzy drużyny, dwa duety oraz dwie solistki. 

Estera trenerką w KAS

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo