« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zuzia i Oliwia najlepsze w Puławach

W minioną sobotę na nowoczesnym ośrodku MOSiR w Puławach na 50-metrowym basenie otwartym odbyły się Otwarte Mistrzostwa o puchar prezydenta Puław w pływaniu, które zgromadziły ponad 400 zawodniczek i zawodników z 32 klubów pływackich. Świetnie spisały się zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka.


 

Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz w ostatnich zawodach przed przerwą wakacyjną zostały najlepszymi pływaczkami w klasyfikacji końcowej. Zuzia triumfowała w roczniku 2012, zaś Oliwia w roczniku 2008.

Reklama

Zecer zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem motylkowym z czasem 40,19 s (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 38,09 s. Oliwia wywalczyła dwa srebrne medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 30,31 s (rekord życiowy) oraz na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:25,15 s (rekord życiowy).

Reklama
 
Prócz zdobytych pucharów i medali ostrołęczanki biły rekordy życiowe i tylko udowodniły, że będą zaliczały się do czołowych zawodniczek w swoich rocznikach.

Odsłon: 3887
Komentarzy: 1
13:18, 28.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

W minioną sobotę na pływalni MOSiR Ciechanów ponad 250 zawodniczek i zawodników rywalizowało w PowerSwim Ciechanów 2021 "Każdy Pływać Chce". W porannym bloku UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała grupa zdolnych pływaków: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Natalia Skórzewska oraz Antoni Golan.

Ostrołęczanie na podium

Ostrołęczanie na podium

Regaty pod nazwą Twister Cup odbyły się na jeziorze Kisajno na zakończenie sezonu żeglarskiego w firmie NaCzarter.pl. Do rywalizacji przystąpiły 33 załogi, praktycznie z całego kraju.

Dwa medale Zuzi w Lublinie

Dwa medale Zuzi w Lublinie

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka na pięknym basenie Aqua Lublin uczestniczyli w jubileuszowych zawodach pływackich na 10-lecie programu Od Młodzika Do Olimpijczyka. Oprócz uprawnionych do startu roczników (2008-2013), możliwość udziału otrzymali także zawodniczki i zawodnicy, którzy w przeszłości startowali w cyklu OMDO.  

WOPR-OS Ostrołęka z sukcesami. Nakielski z trzema złotami. Mierzejewski i Wiśniewski z wicemistrzostwami

WOPR-OS Ostrołęka z sukcesami. Nakielski z trzema złotami. Mierzejewski i Wiśniewski z wicemistrzostwami

W zakończonych Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Castellon de la Plana zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka osiągnęli bardzo dobre wyniki. Podopieczni Dariusza Małkowskiego w Hiszpanii stawali na podium. 

Pierwsze medale Zuzi

Pierwsze medale Zuzi

Młodzi pływacy UKS Piątka Ostrołęka po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie uczestniczyli w IV Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar Ursusa w Warszawie, które zgromadziło 90 zawodniczek i zawodników z 11 klubów. Reprezentacja z Ostrołęki składała się z czwórki pływaków: Zuzia Zecer, Maja Szukiewicz, Tosia Szczubełek i Antoni Golan.

» Wasze komentarze

Nnn @ 23:38, 30.06.2021r. IP: *

Brawo dziewczyny. Piątka najlepsza

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo