« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kulik: Zuzia godnie reprezentuje nasze miasto

Dzisiaj w Urzędzie Miasta pojawił się niecodzienny gość. Z prezydentem Ostrołęki Łukaszem Kulikiem spotkała się Zuzanna Zecer oraz jej trener Andrzej Pyskło. 9-latka jest reprezentantką Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka i osiąga znakomite wyniki. Jest nadzieją pływania.


 

12 czerwca Zuzia wzięła udział w wielkim finale ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka”. W Warszawie nasza przedstawicielka wywalczyła dwa złote medale. Po pierwszy krążek sięgnęła w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w wyścigu na 50 m stylem motylkowym.

Reklama

- Zuziu, gratuluję imponujących dokonań sportowych i dziękuję za godne reprezentowanie Ostrołęki. Przy tym życzę kolejnych sukcesów - mówił włodarz miasta

Odsłon: 6620
Komentarzy: 7
17:50, 29.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

W minioną sobotę na pływalni MOSiR Ciechanów ponad 250 zawodniczek i zawodników rywalizowało w PowerSwim Ciechanów 2021 "Każdy Pływać Chce". W porannym bloku UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała grupa zdolnych pływaków: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Natalia Skórzewska oraz Antoni Golan.

Ostrołęczanie na podium

Ostrołęczanie na podium

Regaty pod nazwą Twister Cup odbyły się na jeziorze Kisajno na zakończenie sezonu żeglarskiego w firmie NaCzarter.pl. Do rywalizacji przystąpiły 33 załogi, praktycznie z całego kraju.

Dwa medale Zuzi w Lublinie

Dwa medale Zuzi w Lublinie

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka na pięknym basenie Aqua Lublin uczestniczyli w jubileuszowych zawodach pływackich na 10-lecie programu Od Młodzika Do Olimpijczyka. Oprócz uprawnionych do startu roczników (2008-2013), możliwość udziału otrzymali także zawodniczki i zawodnicy, którzy w przeszłości startowali w cyklu OMDO.  

WOPR-OS Ostrołęka z sukcesami. Nakielski z trzema złotami. Mierzejewski i Wiśniewski z wicemistrzostwami

WOPR-OS Ostrołęka z sukcesami. Nakielski z trzema złotami. Mierzejewski i Wiśniewski z wicemistrzostwami

W zakończonych Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Castellon de la Plana zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka osiągnęli bardzo dobre wyniki. Podopieczni Dariusza Małkowskiego w Hiszpanii stawali na podium. 

Pierwsze medale Zuzi

Pierwsze medale Zuzi

Młodzi pływacy UKS Piątka Ostrołęka po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie uczestniczyli w IV Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar Ursusa w Warszawie, które zgromadziło 90 zawodniczek i zawodników z 11 klubów. Reprezentacja z Ostrołęki składała się z czwórki pływaków: Zuzia Zecer, Maja Szukiewicz, Tosia Szczubełek i Antoni Golan.

» Wasze komentarze

O @ 17:55, 29.06.2021r. IP: *.*.8.202

Zuzia tak i owszem kulig niestety nie teraz

Zzzzz @ 18:16, 29.06.2021r. IP: *

Pewnie wolałbyś katechete
Cóż mimo wszystko tu o kogo innego chodzi nie czepiaj się ty wyżej.
Brawo dziewczyno być może rosnącą Otylio

Masarz @ 19:41, 29.06.2021r. IP: *

A wieprz reprezentuje ubojnie

LosKamilos @ 20:42, 29.06.2021r. IP: *.*.71.3

No duży ten nasz prezydent. Jakby go sama królowa użądliła.

Neo @ 22:01, 29.06.2021r. IP: *.*.48.104

Ale co niektórzy mają drzazgę w d...e. Przynajmniej docenia sportowców z różnych dziedzin a nie tylko z tej gdzie wszyscy śpiewają "nic się nie stało".
Miło że przyjmuje takich młodych ludzi, bo poprzednik bardziej wolał spotykać się z ludźmi pokroju "alleluja i do przodu", nawet nie miał ikry aby z prezydentem RP się spotkać.
Gratulacje dla Zuzanny i Trenera

Adi @ 22:24, 29.06.2021r. IP: *.*.7.49

Drogi Panie Kulik niedługo nie będzie Pan na oczy widział. Wstyd tak się upaść. A może to jakaś nowa dyscyplina sportu. Tycie na rekord.

E @ 12:38, 30.06.2021r. IP: *.*.22.162

Władza zawsze lubi ogrzać się w świetle odbitym od cudzych sukcesów!!!
Gratulacje dla Zuzi!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo