« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Pac - mistrz crossfitu

Duży sukces przedstawiciela z naszego powiatu podczas zawodów crossfit w Warszawie. Podczas TrainPort Games Dawid Pac wywalczył pierwsze miejsce w kategorii open. 31-latek był najlepszy w gronie 20 startujących. Co ciekawe, nasz człowiek osiąga sukcesy, a trening zaczynał zaledwie rok temu.


 

- Były to ogólnopolskie zawody crossfit, do których, żeby się dostać trzeba było przejść eliminacje on-line. Były do zrobienia dwa treningi eliminacyjne po których organizatorzy wyłonili finałową dwudziestkę, która dostała zaproszenie na zawody. Zawody składały się z dwóch treningów eliminacyjnych i jednego finałowego. Liczyły się punkty uzyskane we wszystkich podejściach. Myślę, że wygrałem przez to, że dobrze rozłożyłem siły na całe zawody - mówi Dawid Pac.

Reklama

Wszyscy uczestnicy musieli zmagać się z konkurencjami: pompkami na rękach, podwójnymi przeskokami na skakance, podciąganiem thuster, wiosłowaniem na ergometrze, muscle up, wykrokami ze sztangą nad głową. Dawid Pac okazał się najlepszy! Gratulujemy!

Odsłon: 3471
Komentarzy: 0
09:58, 19.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się I Memoriał Zygmunta Klepackiego w podnoszeniu ciężarów. Klub Atleta Ostrołęka na zaproszenie UOLKA Ostrów Mazowiecka pod opieką Jakuba Borkowskiego reprezentowało dwóch zawodników: Igor Więch i Aleksander Płodziszewski.

Łowili ryby wspominając Jarosława Rykowskiego (zdjęcia, wideo)

Łowili ryby wspominając Jarosława Rykowskiego (zdjęcia, wideo)

Na zbiorniku Wykrot odbyły się zawody wędkarskie w formule spławik  - II Memoriał im. Jarosława Rykowskiego W zmaganiach wzięło udział 43 zawodników z Makowa Mazowieckiego, Różana, Ostrowi, Szczytna, Olsztyna, Białegostoku, Wyszkowa oraz z Ostrołęki. Zawodnicy rywalizowali w jednej czteroipółgodzinnej turze.

Zagraj w szachy

Zagraj w szachy

Klub MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza wszystkich miłośników króla i królowej do wzięcia udziału w Otwartym Dniu Szachowym dla dzieci i rodziców. 

Zarzycki z dużym sukcesem i wielkim sercem

Zarzycki z dużym sukcesem i wielkim sercem

Wojciech Zarzycki jest Przewodniczącym Rady Miasta Ostrołęki. 50-latek w ostatnich dniach dokonał czegoś niezwykłego. Podczas mistrzostw Polski w triathlonie - Ironman wywalczył wysokie miejsce, pobił własny rekord, ale co najważniejsze przekazał medal oraz nową koszulkę kolarsko-triathlonową na licytację.

Ostrowski jest najlepszy! Trzy złota ostrołęczanina

Ostrowski jest najlepszy! Trzy złota ostrołęczanina

Wielki sukces w karierze sportowej Łukasza Ostrowskiego. 32-latek podczas targów FIWE Fitness Trade Show wystąpił w zawodach z serii Słodkiewicz Classic. Co zrobił? Jak sam mówi, wszystko przerosło jego najśmielsze oczekiwania. Nasz człowiek został potrójnym mistrzem!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo