« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.


 

Organizatorem wydarzenia są Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Udział w zawodach jest bezpłatny, a na uczestników czekają puchary ufundowane przez przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego oraz medale i nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Reklama

Turniej jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, ale trzeba dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod numerem tel. 722 055 267. Początek rywalizacji został zaplanowany w poniedziałek, 23 sierpnia na godz. 9:00.

Turniej zapoczątkuje jednocześnie ostatni cykl zajęć organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miastem Ostrołęka. Bezpłatne wakacyjne szkolenie tenisowe będzie miało miejsce w dniach 24-27 sierpnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 - ul. Papiernicza 1 w Ostrołęce.

Reklama

Dzieci i młodzież 16:00 - 18:30
Dorośli 19:00 - 21:30
Zapisy SMS pod numerem tel. 502 623 077 u trenera prowadzącego zajęcia Leszka Bieżuńskiego.

Odsłon: 8842
Komentarzy: 0
11:21, 18.08.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

Jędrzej Nowak na podium

Jędrzej Nowak na podium

Były prezydent Ostrołęki wziął udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego Świnoujście-Bansin rangi ITF S700. W rozgrywkach prowadzonych w dwóch państwach jednocześnie udział wzięło ponad 170 zawodników we wszystkich kategoriach. Jędrzej Nowak rywalizował w swojej kategorii wiekowej powyżej 80 lat i rozstawiony był z drugim numerem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo