« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.


 

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane drogą elektroniczną: lub telefonicznie (SMS): 570 060 071 do 9 września, ewentualnie w dniu rozgrywania turnieju w miarę wolnych miejsc. System rozegrania turnieju zależy od ilości zgłoszeń w poszczególnych kategoriach. Walka będzie toczyć się aż na dziesięciu stołach. W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, miejscowość, telefon oraz kategorię.

Reklama

Turniej będzie rozgrywany w trzech kategoriach: mistrz powiatu (mieszkańcy powiatu makowskiego) od godz. 8:30, weteran (zawodnicy powyżej 60 lat) od godz. 10:00 oraz open (wszyscy chętni) od godz. 12:00. Wpisowe do turnieju dla zawodników/zawodniczek w kwocie 20 zł od uczestnika będzie pobierane w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu turnieju.

Nagrodami w kategoriach mistrz powiatu, weteran powyżej 60 lat będą: miejsca 1-3 puchary, dyplomy, bony towarowe: 200 zł, 100 zł, 50 zł. W grupie open: miejsca 1-3 puchary, dyplomy, bony towarowe: 400 zł, 200 zł, 100 zł.

Reklama

Organizatorami zmagań są: ULKS Macovia Maków Mazowiecki, Starosto Powiatowe - Zbigniew Deptuła, burmistrz Miasta Maków Maz - Tadeusz Ciak. Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju: Janusz Gołyś -509 565 149, Grzegorz Kaszuba - 570 060 071

Celem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom, jako organizator zobowiązujemy się bezwarunkowo stosować do obostrzeń wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz wprowadzonych przez władze sanitarne. Dane personalne podane przy zgłoszeniu do zawodów, mogą zostać wykorzystane wyłącznie w przypadkach informacyjnych związanych z COVID-19.

Odsłon: 5362
Komentarzy: 0
09:45, 08.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

Jędrzej Nowak na podium

Jędrzej Nowak na podium

Były prezydent Ostrołęki wziął udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego Świnoujście-Bansin rangi ITF S700. W rozgrywkach prowadzonych w dwóch państwach jednocześnie udział wzięło ponad 170 zawodników we wszystkich kategoriach. Jędrzej Nowak rywalizował w swojej kategorii wiekowej powyżej 80 lat i rozstawiony był z drugim numerem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo