« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrowski jest najlepszy! Trzy złota ostrołęczanina

Wielki sukces w karierze sportowej Łukasza Ostrowskiego. 32-latek podczas targów FIWE Fitness Trade Show wystąpił w zawodach z serii Słodkiewicz Classic. Co zrobił? Jak sam mówi, wszystko przerosło jego najśmielsze oczekiwania. Nasz człowiek został potrójnym mistrzem!


 

Ostrowski zdobył złoto w debiutach w kategorii kulturystyki klasycznej, był pierwszy wśród seniorów w kategorii kulturystyki klasycznej oraz triumfował w grupie overall, czyli został mistrzem mistrzów w kategorii kulturystyczna w całych zawodach.

Reklama

- Powiem szczerze, że liczyłem na dobre miejsce, ale nie spodziewałem się takiego sukcesu. Forma, jak pokazały zwycięstwa, jest życiowa. Jestem ambitnym sportowcem i oczywiście są szczegóły, które chcę poprawić, by być jeszcze lepszą wersją siebie - mówi Łukasz Ostrowski.

Reklama

32-latek na siłowni spędza od 12 do 15 godzin tygodniowo. Spełnia swoją pasję już od 17 lat. - Do zmagań przygotowywałem się w klubie KSS Kuźnia Ostrołęka, a nad moją formą czuwa niezawodny Kamil Strumiński. Dziękuję za każdą okazaną pomoc - dodaje.

Odsłon: 5968
Komentarzy: 1
11:08, 12.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wiele wylanego potu w wakacyjnych przygotowaniach dały porządne efekty we wrześniowych zmaganiach naszym atletom, a okazji do pomostowych potyczek nie brakowało. Przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka mają za sobą występ podczas Wojewódzkiego Turnieju Wielobojowego o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów.

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

3 października w sali konferencyjnej ZNP odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci o puchar prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. Organizator - MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza na zmagania wszystkich chętnych. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Tydzień po mistrzostwach Mazowsza do 15 lat w Siedlcach rozegrany został Wojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. W stawce była trójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka: Gabriela Zapust (uczennica SP 10), Igor Więch (uczeń SP 1) oraz Aleksander Płodziszewski (uczeń ZSZ nr 1).

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Na ciechanowskich pomostach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów do 15 lat. Ostrołękę reprezentowali sztangiści UKS Atleta. Julia Stachurska startowała w kategorii wagowej powyżej 75kg, zaś Igor Więch w grupie do 49 kg. Nasz zawodnik spisał się rewelacyjnie.

» Wasze komentarze

Paweł @ 22:46, 12.09.2021r. IP: *.*.32.91

Takiego mistrza kiedyś na rękach nosiłem :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo