« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łowili ryby wspominając Jarosława Rykowskiego (zdjęcia, wideo)

Na zbiorniku Wykrot odbyły się zawody wędkarskie w formule spławik  - II Memoriał im. Jarosława Rykowskiego W zmaganiach wzięło udział 43 zawodników z Makowa Mazowieckiego, Różana, Ostrowi, Szczytna, Olsztyna, Białegostoku, Wyszkowa oraz z Ostrołęki. Zawodnicy rywalizowali w jednej czteroipółgodzinnej turze.


Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Zieliński. Drugi był Marcin Ostrowski, zaś trzeci Kamil Abramczyk. Zawody miały na celu upamiętnienie prezesa koła Energopap 72  śp. Jarosława Rykowskiego. Wszystkie złowione ryby zostały wypuszczone z powrotem do zbiornika Wykrot. Organizatorem imprezy było koło Energopap 72 w Ostrołęce oraz SSR koła Energopap. - Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez koło Energopap 72 Ostrołęka - mówią organizatorzy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
II Memoriał im. Jarosława Rykowskiego

Więcej zdjęć: II Memoriał im. Jarosława Rykowskiego

Odsłon: 5345
Komentarzy: 7
11:14, 17.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wiele wylanego potu w wakacyjnych przygotowaniach dały porządne efekty we wrześniowych zmaganiach naszym atletom, a okazji do pomostowych potyczek nie brakowało. Przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka mają za sobą występ podczas Wojewódzkiego Turnieju Wielobojowego o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów.

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

3 października w sali konferencyjnej ZNP odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci o puchar prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. Organizator - MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza na zmagania wszystkich chętnych. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Tydzień po mistrzostwach Mazowsza do 15 lat w Siedlcach rozegrany został Wojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. W stawce była trójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka: Gabriela Zapust (uczennica SP 10), Igor Więch (uczeń SP 1) oraz Aleksander Płodziszewski (uczeń ZSZ nr 1).

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Na ciechanowskich pomostach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów do 15 lat. Ostrołękę reprezentowali sztangiści UKS Atleta. Julia Stachurska startowała w kategorii wagowej powyżej 75kg, zaś Igor Więch w grupie do 49 kg. Nasz zawodnik spisał się rewelacyjnie.

» Wasze komentarze

Wędkarz @ 12:17, 17.09.2021r. IP: *.*.25.106

Super zawody

Ryby ryby @ 13:03, 17.09.2021r. IP: *.*.172.215

Brawo takich imprez u nas niema widać że impreza jest zrobiona z rozmachem i najwyższym poziomie

Mirosław. @ 13:13, 17.09.2021r. IP: *.*.164.74

Super zawody, super organizacja, super nagrody.

Cezary @ 13:18, 17.09.2021r. IP: *.*.136.102

Mimo spóźnienia uważam ze to jedne z najlepszych zawodów na których mogłem uczestniczyć.Moja córcia pyta kiedy następne -szok

Zenek @ 13:31, 17.09.2021r. IP: *.*.153.79

Wielka klasa panowie

Irek @ 13:37, 17.09.2021r. IP: *.*.162.28

Dawno nie byłem na tak udanej imprezie dzięki panowie!!!! A ta pula nagród mistrzostwo

Rr @ 02:07, 18.09.2021r. IP: *.*.138.200

Bardzo słaba organizacja, klasyczne nudne zawody.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo