« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy życiowe Więcha i Płodziszewskiego

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się I Memoriał Zygmunta Klepackiego w podnoszeniu ciężarów. Klub Atleta Ostrołęka na zaproszenie UOLKA Ostrów Mazowiecka pod opieką Jakuba Borkowskiego reprezentowało dwóch zawodników: Igor Więch i Aleksander Płodziszewski.


 

Igor w rwaniu zaliczył wszystkie trzy podejścia, włącznie z ostatnim - 40kg, które jest jego nowym, oficjalnym rekordem w tym boju. W drugiej próbie podrzutu zaliczył 53 kg, również podnosząc rekordowy ciężar. Trzecie podejście na 55 kg zostało niezaliczone.

Reklama

Olek rwanie rozpoczął od 55 kg, podrzut od 70 kg. Pierwsze podejścia zostały zaliczone przez młodego sztangistę, natomiast obydwa drugie - rwanie 60 kg oraz podrzut 77 kg niestety, jak na złość, nie udały się. Na szczęście Olek zdołał zaliczyć podwyższone trzecie podejścia, uzyskując w rwaniu 63 kg, a w podrzucie 80 kg. Oba te wyniki są kolejnymi rekordami tego zawodnika. 

Reklama

Olek zdobył 14. miejsce, natomiast Igor uplasował się na 17. pozycji. Obaj zaprezentowali się bardzo dobrze, upamiętniając wieloletniego działacza sportowego Zygmunta Klepackiego. Start naszych zawodników należy uznać za bardzo udany. Obaj zawodnicy ustanowili rekordy w poszczególnych bojach jak i dwuboju. 
Trener Władysław Niedźwiecki

Odsłon: 3748
Komentarzy: 0
10:24, 19.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wiele wylanego potu w wakacyjnych przygotowaniach dały porządne efekty we wrześniowych zmaganiach naszym atletom, a okazji do pomostowych potyczek nie brakowało. Przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka mają za sobą występ podczas Wojewódzkiego Turnieju Wielobojowego o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów.

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

3 października w sali konferencyjnej ZNP odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci o puchar prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. Organizator - MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza na zmagania wszystkich chętnych. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Tydzień po mistrzostwach Mazowsza do 15 lat w Siedlcach rozegrany został Wojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. W stawce była trójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka: Gabriela Zapust (uczennica SP 10), Igor Więch (uczeń SP 1) oraz Aleksander Płodziszewski (uczeń ZSZ nr 1).

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Na ciechanowskich pomostach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów do 15 lat. Ostrołękę reprezentowali sztangiści UKS Atleta. Julia Stachurska startowała w kategorii wagowej powyżej 75kg, zaś Igor Więch w grupie do 49 kg. Nasz zawodnik spisał się rewelacyjnie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo