« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgnął po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.


 

W walce półfinałowej pokonał już w drugiej minucie Nikodema Zaborowskiego z klubu For Your Body Kościerzyna przez dźwignię łokciową. Od samego początku walki Dominik dominował nad swoim rywalem, kończąc walkę przed czasem.

Reklama

Walka finałowa, w której przeciwnikiem był Kacper Aplas z klubu Klincz Kielce rozpoczęła się od mocnych wymian ciosów. Przeciwnik uciekając przed ciosami Dominika spróbował go obalić na co nasz zawodnik skontrował próbę obalenia i sam znalazł się na górze w pozycji dominującej.

Metodyczna praca i obijanie przeciwnika w parterze spowodowała, iż decyzja sędziów mogła być tylko jedna, czyli zwycięstwo naszego zawodnika, a tym samym tytuł mistrza Polski MMA trafił w ręce Dominika Grędy.

Reklama

Dominik trenuje umiejętności parterowe pod okiem Pawła Skuzy i Gabriela Majka w klubie Berserkers Team Ostrołęka.

Odsłon: 4123
Komentarzy: 0
10:32, 19.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

Ale walczyli! Zobacz wideo (wideo)

W minionych dniach odbyła się Liga Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbyło się 29 walk w formułach K1 i boksu. W ringu zobaczyliśmy zawodników z wielu klubów z Polski w tym 12 reprezentantów Fight Academy Ostrołęka i 3 reprezentantów Victoria Ostrołęka. 

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Worek medali ekipy Predator MMA Myszyniec

Bardzo owocny występ podczas zmagań w Mińsku Mazowieckim zanotowali podopieczni Rafała Gnatkowskiego. Reprezentacja Predator MMA Myszyniec wróciła do domów z medalami, a mierzyła się z solidnymi klubami z całej Polski. W sumie pojawili się przedstawiciele z 40 ekip.

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

9 października odbył się XI Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin był to pierwszy występ po wakacyjnej przerwie. Nasi karatecy nie zawiedli i rozpoczęli nowy sezon w dobrym stylu. 

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Mamy to! Karol Łasiewicki górą!

Znakomita walka Karola Łasiewickiego podczas gali HFO 10 Solpark w Kleszczowie. 29-latek reprezentujący Ostrołęka Fight Academy pokonał Mateusza Kopcia.

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Chorążewicz z porażką. Emil z herbem Narwi

Nie udało się! Emil Chorążewicz musiał uznać Tomasza Przybylskiego podczas gali HFO w Kleszczowie. Ostrołęczanin mierzył się w formule K1.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo