« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 października 2021 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Bardzo dobry start na zakończenie sezonu zaliczyła Magdalena Żebrowska. 25-latka pochodząca z Lelisa wzięła udział w drugiej edycji Kip Keino Classic, który odbył się w stolicy Kenii w Nairobi. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, a obecnie reprezentująca barwy AZS AWF Katowice wywalczyła drugie miejsce.


 

Podopieczna Roberta Nazarkiewicza w najlepszej próbie uzyskała 6,52 m i prowadziła w konkursie skoku w dal. W ostatniej serii przeskoczyła ją Milica Gardasevic z Serbii, która zanotowała 6,68 m. Na najniższym stopniu podium stanęła zawodniczka z Rumunii - Alina Rotaru z wynikiem 6,50 m.

Reklama

- Pięknie wyszło na koniec sezonu. Starty w Koszycach i Innsbrucki traktowałam jako lekcję, a w Nairobi miałam pokazać swoją wartość. Cieszę się z uzyskanego wyniku. To optymistyczny akcent na przyszłość - mówi Magdalena Żebrowska.

Reklama

Zawodniczka rodem z Lelisa ma za sobą przygodę życia. - Byłam pierwszy raz w Afryce i zaliczyłam safari. To coś pięknego. Jestem zachwycona. Mogłam zobaczyć zwierzęta, które żyją na wolności. Lwy, zebry chodziły kilka metrów ode mnie. Byłam również w mieście, ale tutaj nieciekawie to wygląda - dodaje.

Odsłon: 3918
Komentarzy: 1
11:22, 19.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg Kolejarza już po raz szósty

Bieg Kolejarza już po raz szósty

Blisko dwieście zawodniczek i zawodników znalazło się na liście startowej VI Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Uczniowski Klub Sportowy Mag ponownie zaprosił mieszkańców miasta do wspólnej rywalizacji.

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Budziłek najlepsza w Olsztynie

W minioną sobotę ruszyła IX edycja zorganizowanych w kilku miastach Polski cyklu pięciu biegów przełajowych na dystansie 5 km pod wspólna nazwą CityTrial. W ramach tego cyklu w Olsztynie wystartowała Martyna Budziłek, która osiągając czas 18 minut 38 sekund zwyciężyła w kategorii kobiet.

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z MOSiR-em w Puławach, Radą i Urzędem Miasta Puławy, Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach zapraszają wszystkich do udziału w XXXI Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbędą się 11 listopada.

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Budziłek najlepsza w Olsztynie

Po serii startów na 800 m na stadionie i starcie na 4 km w przełaju najlepsza zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Martyna Budziłek postanowiła sprawdzić się w zupełnie innej konkurencji wytrzymałościowej. W niedzielę zadebiutowała w V Ukiel Olsztyn Półmaratonie. Debiut wypadł okazale.

Przemek Dąbrowski z drugim miejscem

Przemek Dąbrowski z drugim miejscem

Kolejny sukces Przemysława Dąbrowskiego podczas 9 PKO Rzeszów Maraton. 32-latek z naszego powiatu dotarł na metę w stolicy Podkarpacia jako drugi zawodnik w całej stawce. Lubi tam się pojawiać. To piąty start w Rzeszowie i piąte podium. Do zwycięzcy stracił zaledwie osiem sekund.

» Wasze komentarze

Koko @ 14:30, 19.09.2021r. IP: *.*.165.230

Makumba Makumba Makumba ska Polska Afryka Afryka Polska

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo