« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mastersi Trójki ze złotem

Bardzo dobry występ zaliczyli piłkarze ręczni Trójki Masters Ostrołęka. Norbert Kolanowski i spółka wybrali się do Bartoszyc na VI Memoriał Andrzeja Szyszko w piłce ręcznej. Wygrali! W pokonanym polu pozostawili zespoły: Masters Warszawa, BSMS II i I Bartoszyce.


 

- To już trzeci nasz turniej w Bartoszycach. Trzy lata temu graliśmy jeszcze na hali w Bezledach, a od dwóch lat rozgrywany jest w nowym obiekcie. Udało się drugi rok z rzędu zwyciężyć. Turniej był zorganizowany profesjonalnie, przez mogę to powiedzieć przyjaciół z Bartoszyc. Przyjacielska atmosfera poza boiskiem, ale i na nim, walka o każdą bramkę, choć oczywiście z pełnym szacunkiem dla przeciwnika i reguł fair play. Jak to na turnieju masters można było zobaczyć piękne przemyślane akcje zespołowe, które były przeplatane radosnym handballem - mówi Norbert Kolanowski.

Reklama

Zawodnik Trójki podkreśla, iż w pamięci kibiców pozostanie piękna wrzutka zakończona bramką przez Piotra Serbistę. - Generalnie rozgrywki masters zdobywają coraz szersze grono uczestników i są świetną promocją handballu. Panie i panowie udowadniają, że w piłkę ręczną można grać w każdym wieku, zaś najmłodsi mogą się uczyć jak ważna na boisku jest zespołowość, inteligencja i przede wszystkim szacunek dla przeciwnika - dodaje.

Ostrołęczanie odnieśli komplet zwycięstw. Trójka Masters ograła: 16:9 Masters Warszawa, 13:10 BSMS I Bartoszyce oraz 20:10 BSMS II Bartoszyce.

Klasyfikacja końcowa
1. Trójka Masters Ostrołęka
2. Masters Warszawa
3. BSMS II Bartoszyce
4. BSMS I Bartoszyce

Reklama

Zespół Trójki Masters Ostrołęka grał w składzie: Piotr Szurnicki, Rafał Kamionowski, Rafał Niećko, Paweł Gontarczyk, Patryk Obidziński, Krzysztof Zieliński, Piotr Serbista, Przemysław Borsuk, Norbert Kolanowski.

 

Odsłon: 3039
Komentarzy: 1
09:37, 01.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

W Diamencie rosną Diamenty

W Diamencie rosną Diamenty

Debiut w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej Dzieci Młodszych mają chłopcy z UKS Diament Ostrołęka z rocznika 2011. Zawodnicy pod opieką Radosława Żebrowskiego zaliczyli dwa mecze. Skończyło się wygraną o porażką. Co warto podkreślić, nasi szczypiorniści grają w lidze jako rocznik młodszy.

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka wygrali po raz trzeci w sezonie w lidze warszawsko-mazowieckiej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego okazali się lepsi od MTS Lider Radom. Nasi triumfowali różnicą 20 goli! Najskuteczniejszym graczem ostrołęczan był Szymon Turski. Rozgrywający zaliczył 10 trafień.

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Znakomitą inaugurację mają za sobą piłkarze ręczni UKS Diament Ostrołęka w grupie grającej o mistrzostwo Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Młodzików. Podopieczni Radosława Blocha zasłużenie wygrali 40:26 z MTS Lider Radom.

Niećko mało nie zszedł na zawał! Trójka wygrała

Niećko mało nie zszedł na zawał! Trójka wygrała

Siódme zwycięstwo piłkarzy ręcznych z Ostrołęki. Podopieczni Rafała Niećko pokonali 30:24 Bestios Białystok. Skutecznością popisał się Patryk Obidziński. Środkowy rozgrywający zdobył dziewięć goli. 

Spokojnie jedną! Trójka z triumfem w Zwoleniu

Spokojnie jedną! Trójka z triumfem w Zwoleniu

Trzecie zwycięstwo zespołu z Ostrołęki w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych. Podopieczni Radosława Żebrowskiego pokonali na wyjeździe 31:30 Enea Orlęta Zwoleń. Najskuteczniejszymi zawodnikami Trójki byli: Adrian Kaczyński - autor 11 trafień oraz Szymon Turski, który rzucił 10 bramek.

» Wasze komentarze

Ryszard @ 16:36, 01.10.2021r. IP: *.*.106.158

Gratulacje, ale napisanie "ograła" to tak troszkę nie przystoi. Lepiej z szacunkiem "wygrała".
Najstarszy zawodnik Trójki miał chyba 45 lat, a najmłodszy zawodnik warszawskich Mastersów 57 lat. Tak tylko żeby czytelnicy wiedzieli.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo