« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.


 

Ostrowski miał prawo startu w imprezie jako tegoroczny debiutant. Na scenie pojawił się w trzech kategoriach. W grupie classic physiq do 177 cm wywalczył pierwsze miejsce, podobnie jak w kulturystyce klasycznej. Ponadto był drugi w kulturystyce ekstremalnej do 80 kg.

Reklama

Po zakończeniu debiutów rozpoczęła się rywalizacja w Pucharze Polski. W tych samych grupach zajął: drugie miejsce w classic physiq, drugie w kulturystyce klasycznej i trzecie w ekstremalnej.

Reklama

- Poziom tegorocznej rywalizacji był naprawdę bardzo wysoki, ale to cieszy, bo jak rywalizować to tylko z najlepszymi. Przygotowania do tej imprezy były najcięższymi w obecnym sezonie, gdyż ograniczał mnie niski limit wagowy (80 kg - przyp. red.). Jestem bardzo zadowolony z rezultatu jaki udało mi się uzyskać. Najbardziej cieszy poprawa oraz wyciągnięcie formy startowej w tak niedługim czasie między zawodami. Między występami w Warszawie i Siedlcach minął niespełna miesiąc - mówi Łukasz Ostrowski.

Reklama

32-latek przyznaje, że to wszystko nie powiodłoby się bez trenera. - Nad moją formą czuwa Kamil Strumiński z Warszawy. Moje sukcesy dedykuję żonie, rodzinie, przyjaciołom. Pozdrawiam również swojego szefa i dziękuję za wyrozumiałość - dodaje.

Reklama

Dla Ostrowskiego były to ostatnie zawody w tym roku. - Zamykam sezon i przystępuję do poprawy sylwetki. Jeśli zdrowie i finanse pozwolą będę chciał przystąpić do rywalizacji z najlepszymi atletami żelaznego sportu już wiosną 2022 roku - kończy.

 

Odsłon: 10073
Komentarzy: 1
11:55, 09.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przed nami mistrzostwa województwa w badmintonie. Ale będą emocje!

Przed nami mistrzostwa województwa w badmintonie. Ale będą emocje!

4 grudnia w Ostrołęce rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w badmintonie. W ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce z udziałem Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka przeprowadzi zmagania badmintonistów z całego województwa mazowieckiego. 

Mistrzostwa Polski w Ostrołęce!

Mistrzostwa Polski w Ostrołęce!

W naszym mieście odbędą się mistrzostwa Polski w kabaddi halowym. Informacja została potwierdzona podczas spotkania organizatorów Kabaddi Poland z Łukaszem Kulikiem - prezydentem Ostrołęki.

Znamy mistrzów turnieju Szach-Mat (zdjęcia)

Znamy mistrzów turnieju Szach-Mat (zdjęcia)

W świetlicy w  Goworowie odbył się VII Powiatowy  Turniej Szachowy „Szach-Mat”. W tegorocznej  edycji wzięło udział 50 zawodników. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy, a pozostali uczestnicy upominki za udział. O wysoki poziom turnieju zadbali organizatorzy: Uczniowski Klub Sportowy TROPS , Szkoła Podstawowa w Goworowie oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. 

Szachy w Goworowie. Zagrasz?

Szachy w Goworowie. Zagrasz?

27 listopada o godz. 10:00 w świetlicy w Goworowie (sala Ochotniczej Straży Pożarnej) rozegrany zostanie VII Powiatowy Turniej Szachowy "Szach-Mat". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rywalizacji. 

Badmintoniści z dobrymi występami

Badmintoniści z dobrymi występami

Zawodnicy Badminton Ostrołęka mają za sobą występ podczas Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza Seniorów WWL Badminton Yonex Cup 2021 w Zielonce. Był to debiut reprezentantów z naszego miasta w rozgrywkach tej rangi. 

» Wasze komentarze

... @ 12:10, 10.10.2021r. IP: *.*.208.155

No i brawo, gratulacje! Nawet udało się zrobić zdjęcie z Gosią Kożuchowską. Gdzie w tym czasie była Żona? :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo