« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali naszych. Agata ze złotem

9 października odbył się XI Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin był to pierwszy występ po wakacyjnej przerwie. Nasi karatecy nie zawiedli i rozpoczęli nowy sezon w dobrym stylu. 


 

Podopieczni shihana Wiesława Orzoła wywalczyli sześć medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Agata Malon, która triumfowała w kumite w kategorii seniorek powyżej 60 kg. Wicemistrzostwo stało się udziałem: Aleksandra Roickiego (kadeci do 45 kg), Marcina Kaczmarczyka (młodzicy do 55 kg), Jakuba Kani (dzieci powyżej 35 kg), Julity Sęk (juniorki do 55 kg). Brąz odebrał Damian Sadlak w grupie seniorów powyżej 70 kg - wszyscy w kumite. 

Reklama

Kierownikiem i trenerem naszych zawodników był shihan Wiesław Orzoł. Sędzią maty był sensei Radosław Sikora. W turnieju udział wzięło 269 zawodników z 23 klubów karate kyokushin z całej Polski.

Odsłon: 5075
Komentarzy: 1
11:11, 11.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

Duży awans Zyśka. Wiemy, które zajmuje miejsce

W sobotę odbyła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru Przemysław Zyśk przeboksował 10 rund z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Zwycięstwo dało "Ostrołęckiemu Taranowi" gigantyczny awans w rankingu. Dla naszego zawodnika to 18. zwycięstwo w zawodowej karierze.

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

Zyśk wygrał u siebie. Pojawiła się krew! (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. W walce wieczoru zaprezentował się Przemysław Zyśk, który spotkał się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Walka była zakontraktowana na dziesięć rund. 

Szeremeta na remis (zdjęcia)

Szeremeta na remis (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. Po godz. 21 do ringu wejdzie Przemysław Zyśk, który spotka się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Za nami czwarte starcie.

Stępień górą na punkty (zdjęcia)

Stępień górą na punkty (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. Po godz. 21 do ringu wejdzie Przemysław Zyśk, który spotka się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Za nami trzecie starcie.

Wołczecki nie dał szans Lebedynskyiemu (zdjęcia)

Wołczecki nie dał szans Lebedynskyiemu (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęła się gala Knockout Boxing Night 19. Po godz. 21 do ringu wejdzie Przemysław Zyśk, który spotka się z Wenezuelczykiem Juanem Ruizem. Za nami drugie starcie.

» Wasze komentarze

Bolo @ 10:55, 13.10.2021r. IP: *.*.20.190

Białe kimono błyszczy w ciemności To jest wojownika znak Żółty pas hudo nie zna litości Z przeciwnika będzie wrak Cios z półobrotu! Chwilę potem podcinka! Fikołek do tyłu I szpagat, bo zaj ebiście wygląda! Pięści jak dłonie walą jak konia Przeciwnika zaraz skona Hudo, kutarate, przeciwnika w klatę Zaraz będzie klepał w matę Cios z czuba w jaja! A potem kręcenie wora! Z łokietka w jaja! A potem z kolanka w jaja! Brzdęk miedzianej blachy to sygnał do walki Zaraz na macie będą flaki Jednemu w ryj z kopa, drugiemu z ręki Puchar kutarate na wyciągnięcie ręki! Z półobrotu w jaja! A potem z dyni w jaja! A jeśli spi erdala Z kopa w du pę, żeby poszło w jaja! Po łokietku w jaja tak go zabolało Aż mu się sr ać zachciało Dobrze, że miał gacie, bo się zes rał w gacie A nie narobił na macie Z potylicy w jaja! A potem z bara w jaja! Salto w jaja Na koniec hammer fisty w jaja!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo