« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z MOSiR-em w Puławach, Radą i Urzędem Miasta Puławy, Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach zapraszają wszystkich do udziału w XXXI Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbędą się 11 listopada.


 

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 km, bieg masowy na 5 km, zaś biegi młodzieżowe na trasach od 600 do 1800 m. Wspólny limit dla biegów długich to 300 osób. Zapisy przyjmowane są na stronie www.ptkkf.pulawy.pl.

Reklama

Warunki uczestnictwa
- w biegach młodzieżowych obowiązuje zaświadczenie lekarskie (dopuszcza się listy zbiorowe)
- młodzież, która nie ukończyła 16 lat, może startować w biegu na 5 km tylko za zgodą opiekunów (obowiązują zaświadczenia lekarskie lub oświadczenia jak w biegu na 10 km)
- w biegu na 10 km mogą startować osoby, które ukończyły 16 lat i przedstawią zaświadczenie lekarskie (dopuszcza się złożenie oświadczenia o starcie na własną odpowiedzialność przez osoby dorosłe, osoby niepełnoletnie dodatkowo zgoda rodziców). Druki do pobrania w biurze zawodów lub ze strony internetowej www.ptkkf.pulawy.pl

Zgłoszenia
- biegi młodzieżowe - zapisy w biurze zawodów (Szkoła Podstawowa nr 2, Al. Mała w Puławach w godz. 9:00 - 11:15)
- biegi na 10 km i 5 km - drogą internetową na stronie www.ptkkf.pulawy.pl
- uczestnicy biegów na 10 km i 5 km do godz. 11:30 zgłaszają się w biurze zawodów (SP nr 2 w celu weryfikacji i odbioru numeru startowego (niezbędny dowód tożsamości i dowód wpłaty) oraz pakietu startowego

Opłata startowa
- uczestnicy biegów na 10 km i 5 km (dokonują wpłaty i zgłoszenia): w terminie do 30 października - 30 zł (liczy się data wpływu), w terminie do 8 listopada - 40 zł, w dniu 11 listopada w biurze zawodów 50 zł (bez względu na ewentualne wcześniejsze zapisy internetowe
- osoby w wieku 70 lat i starsze bezpłatnie

Reklama

Nagrody
- wszyscy uczestnicy biegów młodzieżowych otrzymają dyplomy uczestnictwa
- biegi młodzieżowe - miejsca I-III medale, dyplomy, nagrody rzeczowe, IV-VI dyplomy, upominki
- bieg na 5 km - kobiety i mężczyźni za miejsca I-III; puchary, nagrody rzeczowe
- bieg na 10 km - kobiety i mężczyźni open za miejsca I-III nagrody finansowe, puchary; kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: za miejsca I-III, puchary (ew. za I nagroda finansowa). Nagrody nie podlegają kumulacji
- nagrody specjalne dla zwycięzców klasyfikacji: najlepsi puławianie, najlepsi nauczyciele, najstarsi uczestnicy (osobno kobiety i mężczyźni)
- niepełnosprawni: za miejsca I-III puchary, dyplomy i nagrody finansowe
- klasyfikacja drużynowa szkół za miejsca I-III puchary i dyplomy

Odsłon: 4033
Komentarzy: 0
12:00, 15.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk otarł się o podium

Kowalczyk otarł się o podium

Dominik Kowalczyk wywalczył czwarte miejsce podczas Mistrzostw Polski U-18 w biegach przełajowych. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka może czuć niedosyt. Podium było na wyciągnięcie ręki.

Pobiegniesz w Baranowie?

Pobiegniesz w Baranowie?

Już 5 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędzie się II Baranowski Bieg Mikołajkowy Po Zdrowie. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapisy będą przyjmowane do 29 listopada. 

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród siodmioosobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o cztery sekundy. 

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

21 listopada w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada Lekkoatletyka Dla Każdego, w której wystartowała dwójka uczestników programu z naszego terenu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Gwara oraz Maja Grabowska. Spisali się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo