« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zuzia z brązowym medalem w Ciechanowie 

W minioną sobotę na pływalni MOSiR Ciechanów ponad 250 zawodniczek i zawodników rywalizowało w PowerSwim Ciechanów 2021 "Każdy Pływać Chce". W porannym bloku UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała grupa zdolnych pływaków: Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Natalia Skórzewska oraz Antoni Golan.


 
Zuzia zdobyła brązowy medal na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:32,50 s oraz czwarte miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:19,73 s. Po czwartym miejscu w stylu dowolnym młodziutka utalentowana pływaczka swoją sportową złość skumulowała więc na kolejnej konkurencji - 100 m stylem zmiennym i tym razem zajmując trzecie miejsce udowodniła, że nie boi się rywalizacji o rok starszymi zawodniczkami. W obu startach zanotowała rekordy życiowe.

Reklama

Tosia na 100 m stylem zmiennym zajęła szóste miejsce z czasem 1:39,01 s oraz siódme miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:31,41 s. Bardzo ładnie młoda pływaczka popłynęła stylem zmiennym i tylko udowadniając że gdyby nie warunki fizyczne (niski wzrost) walczyłaby o miejsca na podium. Tosia też poprawiła w obu startach swoje rekordy życiowe.
 
Natalka popłynęła 100 m stylem dowolnym z czasem 1:17,20 s oraz 100 m stylem zmiennym z czasem 1:28,20 s, zajmując odpowiednio czternaste i siedemnaste miejsce.

Reklama
 
Antek wystartował tylko na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:32,89 s zajmując siódme miejsce i tylko potwierdza że czuję się dobrze w stylu dowolnym i będzie zaliczał się do czołówki rocznika 2012.

Odsłon: 2150
Komentarzy: 1
09:06, 18.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

» Wasze komentarze

Monika @ 08:32, 19.10.2021r. IP: *.*.225.163

Super. Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo