« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

12 medali ostrołęczan!

Bardzo udany start, który zaowocował zdobyciem 12 medali odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym 2021, która odbyła się 17 października w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 


 

Podczas zawodów rozegrane zostały trzy konkurencje indywidualne (100 m ratowanie manekina z pasem, 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie manekina w płetwach) oraz jedna drużynowa – sztafeta 4 x 50 m z pasem ratowniczym. Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobytych medali ustanowili wiele wartościowych wyników.

Reklama

Hubert Nakielski w swoich startach indywidualnych w kategorii Open zdobył w sumie trzy medale (2 złote w konkurencjach : 100 m ratowanie manekina z pasem i 50 m holowanie manekina oraz 1 srebrny w konkurencji 100 m ratowanie manekina w płetwach) 

Mateusz Adamowski swoich startach indywidualnych w kategorii Open zdobył w sumie trzy medale (1 złoty w konkurencji 100 m ratowanie manekina w płetwach, 1 srebrny 50 m holowanie manekina oraz 1 brązowy  na 100 m ratowanie manekina z pasem) 

Kamil Bojarski w swoich startach indywidualnych w kategorii Junior zdobył w sumie trzy medale (2 złote w konkurencjach : 100 m ratowanie manekina z pasem i 100 m ratowanie manekina w płetwach oraz 1 brązowy na 50 m holowanie manekina)

Kacper Mierzejewski w swoich startach indywidualnych w kategorii Junior zdobył w sumie dwa srebrne medale konkurencjach : 100 m ratowanie manekina w płetwach oraz 50 m holowanie manekina.

Reklama

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4x50 m z pasem  w kategorii Open nasz zespół męski w składzie Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski zdobył złoty medal.

- To był udany występ a zarazem sprawdzian formy moich zawodników. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych wyników i zdobytych medali - mówi Dariusz Małkowski, szkoleniowiec ostrołęczan.

Odsłon: 2248
Komentarzy: 0
21:24, 18.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mają krążki w sportowym ratownictwie wodnym. Hubert Nakielski wicemistrzem Polski!

Mają krążki w sportowym ratownictwie wodnym. Hubert Nakielski wicemistrzem Polski!

Pięć medali (dwa złote i trzy brązowe), trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn, tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji indywidualnej obejmującej wszystkie starty w kategorii open oraz kilka rekordów życiowych to osiągnięcia reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka podczas Zimowych Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Kościerzynie. Zespół wystąpił w składzie: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Dawid Świercz.

Osiem medali Piątki. Pierwszy krążek Olka Hyjka

Osiem medali Piątki. Pierwszy krążek Olka Hyjka

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego z okazji 600-lecia nadania praw miejskich, które odbyły się na Aquaparku z Lodowiskiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. W zawodach uczestniczyło ponad 260 zawodniczek i zawodników z 13 klubów Mazowsza.

Zuzia Zecer wciąż zadziwia

Zuzia Zecer wciąż zadziwia

W miniony weekend zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w III eliminacjach Ogólnopolskich zawodach "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które odbyły się na nowoczesnym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do rywalizacji w trzech blokach przystąpiło ponad 740 zawodniczek i zawodników z 66 klubów z całego kraju.

Nakielski pierwszy, Adamowski drugi, Bojarski trzeci

Nakielski pierwszy, Adamowski drugi, Bojarski trzeci

Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystąpili w finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2021, która odbyła się w Redzie. Maja Furmaniuk, Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski zdobyli dziewięć medali: pięć złotych i cztery srebrne oraz ustanowili w swoich startach wiele rekordów życiowych. 

Trzy medale Zuzi w Olsztynie

Trzy medale Zuzi w Olsztynie

W pierwszy weekend grudnia zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz oraz Natalia Skórzewska wystartowały w V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur o puchar prezydenta Olsztyna w pływaniu, które odbyły się na pięknym obiekcie WCRS Aquasfera Galeria Warmińska. Do dwudniowych zawodów zgłosiło się ponad 730 zawodniczek i zawodników reprezentujących 41 klubów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo