« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.


- Mamy już blisko sześćdziesiąt zgłoszeń udziału. Gry odbędą się na sześciu stołach w pięciu kategoriach - dzieci do lat 16 dziewczynki i chłopcy oddzielnie, open kobiety i mężczyźni oddzielnie, +50 kobiety i mężczyźni razem - informuje MZOSTiIT.

Reklama

Do rywalizacji będzie można przystąpić w dniu turnieju. Dzieci i młodzież mogą zapisać się do godz. 8.30 (bezpłatnie), dorośli do godz. 9.30 (20 zł za udział w jednej kategorii - wpisowe gotówką).

Start zawodów - dzieci do lat 16 dziewczynki i chłopcy o godzinie 9.00. Uroczyste otwarcie turnieju o godzinie 10.30 i start gier dorosłych - kategorie open kobiet i mężczyzn oraz 50+.

Zawody organizowane są w celu uczczenia wybitnej zawodniczki śp. Barbary Pawelczyk. To zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej (1972 i 1974).

Odsłon: 5495
Komentarzy: 1
18:28, 22.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

Jędrzej Nowak na podium

Jędrzej Nowak na podium

Były prezydent Ostrołęki wziął udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego Świnoujście-Bansin rangi ITF S700. W rozgrywkach prowadzonych w dwóch państwach jednocześnie udział wzięło ponad 170 zawodników we wszystkich kategoriach. Jędrzej Nowak rywalizował w swojej kategorii wiekowej powyżej 80 lat i rozstawiony był z drugim numerem.

» Wasze komentarze

kl @ 05:06, 23.10.2021r. IP: *.*.177.154

Tak dla informacji - Trenerem tej dawnej zawodniczki był Pan RYSZARD ZAJDA!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo