Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Natalia odebrała złoty medal za mistrzostwo Mazowsza na dystansie 1500 m w kategorii U-20 wywalczyła Natalia Trzcińska. Na dystansie 2000 m w kategorii U-18 Oliwia Prachniak uplasowała się na szóstym miejscu.

Wiktor Wołosz na dystansie 3000 m w kategorii U-16 uplasował zajął 12. pozycję miejsce w Mistrzostwach Mazowsza i 15. miejsce w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, uzyskując kolejny punkt punkt w systemie współzawodnictwa sportowego prowadzonym przez Instytut Sportu w Warszawie.

Odsłon: 4310
09:53, 23.11.2021r.

Rekord życiowy Kowalczyka

Dobry występ podczas 3. Ogólnopolskich Halowych Zawodów Lekkoatletycznych w Arenie Toruń zanotował Dominik Kowalczyk. Podopieczny Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej reprezentujący Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartował w biegu na 1000 metrów.

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startował w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród kilkuosobowej ekipy klubu najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak, która w konkursie trójskoku zajęła drugie miejsce, osiągając najlepszy wynik w tym sezonie halowym - 11,44 m. Z kolei Martyna Budziłek w biegu na 1000 m kobiet czas 3:01,46 s.

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Drugi dzień startów mają za sobą przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Bartosza Witkowskiego i Michała Zawojka uczestniczyli w II Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA 2022. Wszyscy zanotowali rekordy.

Rekordy życiowe ostrołęczan

Dzisiaj w hali AWF Warszawa odbyły się I Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2020. W stawce znaleźli się przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo dobrze.

Ah @ 20:16, 23.11.2021r. IP: *.*.175.13