« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Badmintoniści z dobrymi występami

Na zdjęciu od lewej: Marek Pawlak, Mariusz Bacławski, Rafał Sznyter, Krzysztof Studniarski, Andrzej Bartosz Nowak, Andrzej Dziekoński
Na zdjęciu od lewej: Marek Pawlak, Mariusz Bacławski, Rafał Sznyter, Krzysztof Studniarski, Andrzej Bartosz Nowak, Andrzej Dziekoński

Zawodnicy Badminton Ostrołęka mają za sobą występ podczas Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza Seniorów WWL Badminton Yonex Cup 2021 w Zielonce. Był to debiut reprezentantów z naszego miasta w rozgrywkach tej rangi. 


 

- Otrzymaliśmy bardzo dobrą lekcję badmintona, poznaliśmy znakomitych zawodników - wielokrotnych mistrzów Polski i Europy. Ich doświadczenie i fantastyczna gra, którą mogliśmy podziwiać na żywo oraz przekazane rady będą doskonałym materiałem do codziennej pracy w podnoszeniu naszych umiejętności sportowych - mówi Mariusz Bacławski.

Reklama

- Nasze pojedynki zakończyliśmy na fazie grupowej. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że na tej rangi turnieju może nie być lepiej. Tym bardziej cieszył każdy zdobyty punkt. W aktualnych okolicznościach sam fakt udziału badmintonistów z Ostrołęki należy uznać za sukces. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że musimy jeszcze wiele udoskonalić, że w wielu płaszczyznach tego technicznego i wymagającego sportu widać braki i niedociągnięcia w naszych poczynaniach na korcie. Jednakże chcąc iść dalej musimy grać z najlepszymi - dodaje prezes Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka. 

Reklama

- To dostając czasami przysłowiowe "lanie" można wyciągnąć najwięcej wniosków do udoskonalenia swojej własnej gry. Wychodziliśmy na boiska z ogromnym szacunkiem dla utytułowanych zawodników - jednocześnie wykazaliśmy ogromne zaangażowanie i determinację w walce o każdą lotkę. Nasza waleczność jest fundamentem, na którym należy budować lepszą jakość sportową. To właśnie siły i wytrwałości w długim procesie budowania lepszej formy życzyli nam nasi doskonali przeciwnicy - kończy.

Reklama

 

Odsłon: 3389
Komentarzy: 0
09:06, 26.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” rozpoczyna się nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik w Ostrołęce. Zobacz, jakie zadania należy wykonywać oraz jakie dokumenty należy posiadać, by starać się o pracę. Termin złożenia aplikacji mija 7 lutego.

Drużyna Kabaddi Kurpie przygotowuje się do mistrzostw Polski w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Drużyna Kabaddi Kurpie przygotowuje się do mistrzostw Polski w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Zawodnicy drużyny Kabaddi Kurpie (wicemistrzowie Polski w kabaddi plażowym) odbyli dwudniowe zgrupowanie w Ostrołęce. W jego trakcie prowadzili naukę gry oraz trenowali do mistrzostw Polski w kabaaddi halowym. O tej dyscyplinie sportu pisaliśmy na naszym portalu w czerwcu 2021 roku, gdy przedstawiciele reprezentacji Polski, mistrzowie Europy po raz pierwszy odwiedzili nasz region.

Niemal dwa miliony na sport w mieście! Kto otrzyma kasę?

Niemal dwa miliony na sport w mieście! Kto otrzyma kasę?

5 stycznia prezydent Ostrołęki ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Oferty składać można elektronicznie za pomocą platformy internetowej Witkac do 26 stycznia do godz. 16:00. W tym roku prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przeznaczeniu 1 800 000 zł na szeroko sport.

Zagrasz w FIFĘ?

Zagrasz w FIFĘ?

Na zakończenie roku kolejną atrakcję przygotowało Stowarzyszenie Projekt Radomir. Jak mówi Robert Niedzwiecki, na wsi tego jeszcze nie było. Organizatorzy: Kurpie na Luzie oraz Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelsie zapraszają do udziału w turnieju XBOX FIFA 2020.

Wyróżnienia trafiły w ręce sportowców i szkoleniowców (zdjęcia)

Wyróżnienia trafiły w ręce sportowców i szkoleniowców (zdjęcia)

W piątek prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik nagrodził sportowców oraz trenerów reprezentujących nasze miasto, a osiągających wybitne wyniki. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Martyna Budziłek, Weronika Falkowska, Karolina Grzeszczyk, Katarzyna Szuster, Łukasz Ostrowski, Hubert Nakielski, Kacper Mierzejewski, Adam Wiśniewski, Dariusz Małkowski, Ewelina Peczyńska, Szymon Orzoł, Tomasz Orzoł, Dominik Gręda, Marek Pietruczuk, Amelia Kulesza, Julita Sęk, Izabela Piskorek, Marcin Nalewajk, Oliwia Sobiech oraz Artur Prusiński.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo