Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Zrobiły to! Koszykarki Unii są niesamowite (zdjęcia, wideo)

To była niezwykle pracowita niedziela dla koszykarek Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Unia Basket Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pierzchały i Macieja Kruszewskiego o godz. 11 rozpoczęły spotkanie z UKS Basket Siedlce. Wygrały 95:41. Spakowały się, wróciły do domów, by o godz. 17:30 rozegrać kolejne starcie. Triumfowały!

Malwina Kruszewska i spółka nie dały szans ekipie MUKS Piaseczno. Ostrołęczanki wygrały 92:30, notując siódme zwycięstwo z rzędu. Nasze z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce.

Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 92:30

Więcej zdjęć: Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 92:30

Odsłon: 5129
21:20, 09.01.2022r.

Koszykarki zagrają u siebie!

To już pewne. Nasze miasto będzie areną turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15 kobiet w koszykówce. Rywalizacja ekipy Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego zagrają w hali III LO w Ostrołęce.

Koszykarki Unii w półfinałach!

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15. Nasze koszykarki w ostatnim spotkaniu podczas zmagań w Tarnowie musiały uznać wyższość drużyny z Głuchołaz.

Zrobiły to!

Zrobiły to!

Koszykarki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Podczas 1/4 finału mistrzostw Polski w kategorii U-15 dziewcząt podopieczne Tomasza Pierzchały i Mariusza Mierzejewskiego nie dały szans gospodyniom zmagań.

Ostrołęczanki? Księżniczki koszykówki!

Świetny start zespołu Unii Basket Ostrołęka podczas 1/4 finału mistrzostw Polski kobiet U-15. W Tarnowie podopieczne Tomasza Pierzchały nie dały większych szans ekipie Basket 4EVER KSawerów.

Koszykarki Unii pojechały po marzenia

Przed podopiecznymi Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego turniej 1/4 Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 dziewcząt. Zmagania odbędą się od 5 do 7 kwietnia w Tarnowie.

Sędzia @ 22:29, 09.01.2022r. IP: *.*.157.112

Chyba do domu koleżanek, bo przeciez cześć nie jest z Ostrołęki tylko w pakiecie z Łomiankowym trenerem ;)

KSIĘŻYC @ 16:50, 10.01.2022r. IP: *.*.91.208

Wszystko gra, tylko gaciochy w rozmiarze XXXL troszeczkę bigowe.