Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Piłka nożna

Korona HiD pokonała Tęczę Łyse w derbowym starciu

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD pokonali w wyjazdowym derbowym spotkaniu 19. kolejki ligi okręgowej Tęczę JBB Łyse 2:0. Podopieczni trenera Tomasza Słowika stworzyli więcej bramkowych sytuacji i zasłużenie wygrali sobotnie starcie.

Odsłon: 2651
Skomentuj [ 15 ]
18:12, 24.03.2012r.

Narew uległa ekipie z Piaseczna (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali w spotkaniu 19. kolejki rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej przed własną publicznością na sztucznej nawierzchnie boiska bocznego przy ulicy Witosa z KP Piaseczno 0:2. Obie bramki podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego stracili w drugiej odsłonie meczu.

Odsłon: 3091
Skomentuj [ 13 ]
16:35, 24.03.2012r.

Sportowy weekend w pigułce

W najbliższy weekend czekają nas kolejne emocje związane z występami naszych ligowych zespołów w różnych rozgrywkach. Na wyjazdowe spotkanie udadzą się siatkarze ostrołęckiego Pekpolu, którzy w Lubinie postarają się sprawdzić niespodziankę i pokonać miejscowe Cuprum. Emocji nie zabraknie z pewnością w piłkarskich starciach.

Odsłon: 2371
Skomentuj [ 7 ]
09:46, 23.03.2012r.

JBB

Poszukiwanie drugiego bramkarza dla Narwi

Od kilku dni kibice zadają sobie pytanie, kto zastąpi bramkarza Narwi Andrzeja Łyzińskiego w kolejnych spotkaniach o mistrzostwo III ligi łódzko-mazowieckiej. W ostatnim starciu golkiper niebiesko-czerwonych popełnił błąd, który będzie go kosztował jeden mecz zawieszenia.

Odsłon: 2556
23:04, 22.03.2012r.

Korona z dużymi szansami na awans

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD dobrym występem rozpoczęli rozgrywki w rundzie wiosennej ligi okręgowej. Podopieczni trenera Tomasza Słowika pokonali pewnie Tęczę Ojrzeń 2:1 i objęli pozycję lidera rozgrywek.

Odsłon: 1380
Skomentuj [ 2 ]
22:53, 22.03.2012r.

Walkower dla Jantaru za mecz z Bankiem Spółdzielczym

Piłkarze Banku Spółdzielczego Biało-Niebieskich Suwałki zostali wycofani z rozgrywek II ligi futsalu. Zespół nie stawił się w Ostrołęce na meczu 9, kolejki z zawodnikami Jantaru Ostrołęka. Powodem takiej decyzji były problemy finansowe drużyny z Suwałk.

Odsłon: 956
Skomentuj [ 1 ]
22:36, 22.03.2012r.

Esprit

Zgłoś się do IV edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza na IV edycję Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki "Wiosna 2012". Rozgrywki Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” prowadzone są systemem „każdy z każdym” zgodnie z opracowanym terminarzem, uzależnionym od ilości zgłoszonych drużyn.

Odsłon: 1376
22:08, 22.03.2012r.

Lubudu

Korona HiD najlepsza w turnieju o puchar dyrektor Gimnazjum nr 2

W sali sportowej Gimnazjum nr 2 rozgrywany został turniej halowej piłki nożnej o puchar dyrektor szkoły Danuty Kuliś. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły zespoły chłopców z rocznika 2000 i młodsi z naszego miasta oraz powiatu. Najlepsi okazali się piłkarze Korony HiD Ostrołęka prowadzeni przez trenera Michała Robaszkiewicza.

Odsłon: 7113
Skomentuj [ 0 ]
10:58, 15.03.2012r.

Grzeszczyk zadebiutował w poznańskiej Warcie

Wychowanek ostrołęckiej Narwi, a obecnie piłkarz Widzewa Łódź Łukasz Grzeszczyk otrzymał kolejną szansę udowodnienia swoich umiejętności. 24-letni zawodnik trafił do pierwszoligowej Warty Poznań w której ma występować do końca obecnego sezonu.

Odsłon: 2288
12:57, 20.03.2012r.

Bartnik poległ w ostatnim sprawdzianie

Ostatni sparing w okresie przygotowawczym nie udał się piłkarzom Bartnika Myszyniec. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego dostali lekcję pokory, sromotnie przegrywając z KS Miastkowo aż 2:7. Sam rozmiar porażki świadczy o nieskutecznej grze zespołu Bartnika.

Odsłon: 1507
11:28, 20.03.2012r.

Dziesięć bramek w sparingu Świtu z Sokołem

Aż dziesięć bramek strzelili łącznie zawodnicy Sokoła Grudusk i Świtu Baranowo w sparingowym starciu przygotowującym do rundy wiosennej. Sześć z tych bramek było autorstwa piłkarzy A-klasowego Sokoła i to oni mogli schodzić z boiska z wygraną.

Odsłon: 2002
11:09, 19.03.2012r.

Wygrany sparing UKS Moja Ostrołęka (zdjęcia)

UKS Moja Ostrołęka z rocznika 2000 pokonał dziś w meczu sparingowym rówieśników z UKS Stacja Ostrołęka. Spotkanie rozegrano 3 x 20 minut. Dwie bramki dla UKS Moja Ostrołęka strzelił Wojciech Dziadak (na zdjęciu). W rzutach karnych UKS Stacja wygrała 12:7.

Odsłon: 4702
20:05, 18.03.2012r.

Korona wygrała i została nowym liderem ligi okręgowej (zdjęcia)

Dobre spotkanie i zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej piłkarze ostrołęckiej Korony HiD. Podopieczni trenera Tomasza Słowika okazali się lepsi od Tęczy Ojrzeń, wygrywając na sztucznym boisku przy ulicy Witosa 2:1.

Odsłon: 1565
Skomentuj [ 12 ]
17:29, 17.03.2012r.

I znowu porażka... tym razem Narew przegrała w Legionowie

Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali wyjazdowe spotkanie w Legionowie w sobotnie popołudnie ulegając Legionovii 0:2. Podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego szybko stracili bramkę po strzela Karola Ziąbskiego, który już w siódmej minucie meczu zaskoczył Andrzeja Łyzińskiego.

Odsłon: 4306
Skomentuj [ 21 ]
17:21, 17.03.2012r.

Narew porozumiała się z Koroną HiD odnośnie transferów

Szymon Nowak na stałe w Narwi

Robert Jędrzejczyk, Tomasz Jóźwiak, Mateusz Pełtak, Marcin Ostaszewski i Szymon Nowak to transfery definitywne ostrołęckiej Narwi za które niebiesko-czerwoni rozliczyli się z Koroną HiD. W efekcie poza leczącym kontuzję Marcinem Ostaszewskim pozostali będą mogli wystąpić w sobotnim wyjazdowym spotkaniu 18. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Legionovią Legionowo.

Odsłon: 3416
11:16, 15.03.2012r.

Tenisiści zagrają w debla o puchar wójta gminy Wąsewo

Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa ziemnego na Otwarty Halowy Turniej Tenisa Ziemnego Deblowego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. Turniej odbędzie się w sobotę, 17 marca 2012 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Odsłon: 1445
13:14, 13.03.2012r.

Puchar Burmistrza Nasielska dla UKS Moja Ostrołęka (zdjęcia)

W sobotę, 10 marca odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Nasielska rocznik 2002 i młodsi. Dwa pierwsze miejsca zajęły zespoły UKS Moja Ostrołęka. Królem strzelców został Cezary Modzelewski (UKS Moja II Ostrołęka) z rocznika 2004. W turnieju padło 28 bramek, z czego 22 strzelili zawodnicy UKS Moja Ostrołęka.

Odsłon: 6026
23:10, 11.03.2012r.

Bartnik przegrał sprawdzian z zespołem B klasy

W sobotnie popołudnie niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły piłkarzom Bartnika Myszyniec i GUKS-u Krasnosielc w rozegraniu sparingu. Na stadionie miejskim w Myszyńcu lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli podopiecznych Arkadiusza Chmielewskiego 1:0.

Odsłon: 2293
Skomentuj [ 3 ]
10:19, 11.03.2012r.

Ostre strzelanie na Witosa w derbowym sparingu (zdjęcia)

Ostre strzelanie urządzili sobie w sobotnie popołudnie piłkarze ostrołęckiej Korony HiD występującej w lidze okręgowej i Kurpika Kadzidło liderującego obecnie w A klasie. Do przerwy przeważali gospodarze, ale mieli wyraźnie kłopoty ze skutecznością. W efekcie po 45 minutach mieliśmy remis, a po zmianie stron...

Odsłon: 2349
16:16, 10.03.2012r.

Efektowna gra Narwi i zwycięstwo nad Orłem Kolno (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi zaprezentowali dobrą dyspozycję w sparingowym spotkaniu kontrolnym rozegranym w sobotę na sztucznej nawierzchni bocznego boiska przy ulicy Witosa. Podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego szczególnie w pierwszej połowie meczu pokazali kawał dobrego futbolu i szybko strzelili rywalowi trzy gole.

Odsłon: 2197
Skomentuj [ 5 ]
15:49, 10.03.2012r.

Korona rozbiła ŁKS Łochów i szykuje się na mecz z Kurpikiem

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD zrehabilitowali się za wysoką porażkę aż 0:7 z MKS Przasnysz i tym razem pokonali wysoko 5:1 zespół ŁKS Łochów. W spotkaniu rozegranym na sztucznej nawierzchni boiska bocznego przy Witosa po przerwie związanej z treningami w Narwi wystąpił Piotr Kubat.

Odsłon: 1759
15:41, 09.03.2012r.

Zagraj o puchar Tymbarku i wygraj niezwykłą podróż

Ruszyły zapisy do XII Turnieju Piłki Nożnej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, czyli Mistrzostw chłopców i dziewcząt w kategorii U-10. Zwycięzcy tegorocznej edycji rozgrywek otrzymają niezwykłą nagrodę w postaci wyjazdu na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas zawodów, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie.

Odsłon: 1768
10:12, 09.03.2012r.

Pomóżmy młodym piłkarzom z Białobieli spełnić marzenia

Szkoła Podstawowa w Białobieli (gm. Lelis) ma ogromną szansę zakwalifikowania się do programu "Szkółki Piłkarskie Nivea". Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy.

Odsłon: 3635
Skomentuj [ 10 ]
09:52, 09.03.2012r.

Medalowe lokaty ratowników w Grand Prix Moravie (zdjęcia)

Bardzo dobry występ odnotowali ostrołęczanie Magdalena Bobrowska (WOPR–OS Ostrołęka) i Paweł Szulerecki (WOPR Ostrołęka), którzy w dniach 2-4 marzec wystartowali w barwach reprezentacji Polski Juniorów na zawodach Grand Prix Moravie w Czechach.

Odsłon: 1709
09:42, 07.03.2012r.

Kurpik lepszy o bramkę od Świtu

W sobotę, 3 marca piłkarze Świtu Baranowo skonfrontowali się z Kurpikiem Kadzidło. W sąsiedzkim meczu sparingowym lepszą drużyną okazał się lider A klasy. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Pierwszy do bramki trafił Artur Sakowski ze Świtu. Kurpik w przeciągu jedenastu minut odpowiedział trzema bramkami.