Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Siatkówka

Kompletny SPS Volley (zdjęcia, wideo)

Juniorzy z Ostrołęki postawili kropkę nad "i". Podopieczni Dominika Zalewskiego w ostatnim spotkaniu nie dali szans reprezentacji Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki LEN, wygrywając 3:0. O przewadze naszych niech świadczy fakt, iż przyjezdni w trzech setach zdobyli zaledwie 36 punktów! SPS Volley awansował do fazy play-off z pierwszego miejsca, z kompletem punktów oraz wygranych odsłon. Wielkie gratulacje!

Odsłon: 720
Skomentuj [ 0 ]
21:10, 28.11.2021r.

Juniorzy SPS skończą rundę z kompletem punktów?

Już dzisiaj o godz. 18:00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Podopieczni Dominika Zalewskiego zmierzą się z ekipą Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki LEN. Do tej pory nasi rozegrali siedem spotkań, w którym za każdym razem wygrywali 3:0.

Odsłon: 579
Skomentuj [ 1 ]
15:51, 28.11.2021r.

SPS Volley z przełamaniem

Bardzo dobre wieści napłynęły z Płocka. Trzecioligowi siatkarze SPS Volley Ostrołęka wywalczyli trzy punkty na parkiecie Wisły. Dla podopiecznych Arkadiusza Piasty to drugie zwycięstwo z rzędu, a pierwsze w delegacji.

Odsłon: 789
18:48, 27.11.2021r.

Cenne doświadczenia siatkarek Nike

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą turniej w Wasilkowie. Podopieczne Urszuli Kosek grające w kategorii młodziczek zajęły czwartą lokatę, ale w tym wieku najważniejsze jest zdobywanie nowych doświadczeń, które będą procentować w przyszłości.

Odsłon: 1214
09:37, 26.11.2021r.

Ekipa Zalewskiego jest bezbłędna

Siódmy mecz i siódma wygrana juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego wygrali 3:0 z UKS Trójka Kobyłka. Co ciekawe, nasi siatkarze mają na koncie komplet punktów i jeszcze ani razu nie schodzili pokonani w żadnym z setów. W niedzielę zakończą rundę zasadniczą.

Odsłon: 1299
21:02, 25.11.2021r.

Lubudu

Trzecia wygrana SPS Volley

Siatkarze z Ostrołęki wywalczyli trzy punkty w starciu z Jaguarem Wolanów. Podopieczni Arkadiusza Piasty poradzili sobie z przeciwnikami w trzech setach w ramach szóstej serii gier III ligi. Przed zespołem wyjazd do Wisły Płock, która w weekend uległa 1:3 Iskrze Warszawa. Zobacz wyniki oraz tabelę.

Odsłon: 980
22:28, 21.11.2021r.

JBB

Trójka do zera. SPS ze zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki wygrali trzecie spotkanie w sezonie. Trzecioligowcy w trzech setach poradzili sobie z wyżej notowanym Jaguarem Wolanów. Podopieczni Arkadiusza Piasty odbili sobie porażkę z zeszłego tygodnia, kiedy ulegli po pięciu setach Iskrze Warszawa.

Odsłon: 1844
21:46, 20.11.2021r.

Esprit

Siatkarze SPS powalczą z Jaguarem

Przed zespołem z Ostrołęki kolejny mecz. Podopieczni Arkadiusza Piasty w sobotę o godz. 18:00 podejmą Jaguara Wolanów. Mecz odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia. SPS Volley będzie chciał zrehabilitować się za ostatnią porażkę 2:3 z Iskrą w Warszawie.

Odsłon: 1567
10:40, 19.11.2021r.

Ostrołęczanie jadą do stolicy. SPS zagra z wiceliderem

Przed siatkarzami z Ostrołęki duże wyzwanie. W sobotę o godz. 18:00 rozpoczną kolejne starcie w III lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty powalczą na parkiecie wicelidera - Iskry Warszawa. Rywale w czterech kolejkach wywalczyli 9 punktów, wygrywając trzy mecze i ponosząc jedną porażkę. W sumie wygrali 10 setów, a w 4 musieli uznać wyższość przeciwników. Tydzień temu gracze ze stolicy ograli 3:1 (16:25, 25:23, 25:16, 25:19) MJK Kobyłka.

Odsłon: 1959
17:08, 12.11.2021r.

Druga wygrana SPS (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki po czterosetowym boju ograli Zawkrze Mława. W trzech odsłonach podopieczni Arkadiusza Piasty nie pozwolili przeciwnikom zdobyć 20 punktów. Dla graczy SPS Volley była to druga wygrana na trzecioligowych bojach.

Odsłon: 2394
22:27, 07.11.2021r.

Siatkarze chcą ograć mławian

W niedzielę o godz. 16:00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka powalczą o kolejne punkty w III lidze. Rywalami podopiecznych Arkadiusza Piasty będzie Zawkrze Mława. Starcie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia.

Odsłon: 3014
23:06, 05.11.2021r.

Porażka siatkarek Nike

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka musiały uznać wyższość GLKS Nadarzyn. Podopieczne Dariusza Piersy uległy w trzech setach. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać z trzech zawodniczek. Kontuzje i kwarantanny wykluczyły z gry: Wilczyńską, Walc i Zbrzeźną.

Odsłon: 3271
21:09, 02.11.2021r.

Triumf i porażka naszych siatkarek

Za dziewczętami występującymi w barwach OTS Nike Ostrołęka kolejne mecze. Juniorki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego rozegrały dwa boje. W pierwszym zwyciężyły, a następnie musiały uznać wyższość przeciwniczek.

Odsłon: 3358
21:04, 02.11.2021r.

SPS Volley z kolejną wygraną (zdjęcia, wideo)

Szósty mecz i szóste zwycięstwo juniorów SPS Volley. Ostrołęczanie bez większych problemów poradzili sobie z Huraganem Wołomin. Co ciekawe, podopieczni Dominika Zalewskiego w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta.

Odsłon: 3023
11:52, 31.10.2021r.

Czy Janka Kołakowskiego i spółkę stać na wygraną?

Już w sobotę o godz. 16:00 juniorzy SPS Volley Ostrołęka wygrają po raz szósty w sezonie? Czy naszych siatkarzy stać na triumf w trzech setach jak we wcześniejszych pięciu starciach? Rywalem podopiecznych Dominika Zalewskiego będzie Huragan Wołomin.

Odsłon: 2691
Skomentuj [ 3 ]
19:23, 29.10.2021r.

Pierwsza wygrana siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Beniaminek III ligi wygrał! Podopieczni Arkadiusza Piasty triumfowali po czterech setach z Hekulesem Sulejówek. Pierwsza i ostatnia odsłona to popis ostrołęczan. W pozostałych partiach trwała wyrównana walka. Ostatecznie nasi zanotowali komplet punktów. W następny weekend zagrają na wyjeździe z Trójką Kobyłka.

Odsłon: 2699
21:19, 17.10.2021r.

Juniorzy z Ostrołęki grają jak z nut

Piąty mecz i piąta wygrana SPS Volley Ostrołęka. Juniorzy walczący w rozgrywkach II ligi udanie rozpoczęli rundę rewanżową. podopieczni Dominika Zalewskiego w trzech setach ograli Legię Warszawa. Co ciekawe, Jan Kołakowski i spółka mają komplet punktów i w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta!

Odsłon: 3795
21:02, 15.10.2021r.

SPS Volley zagra z Herkulesem

Siatkarze z Ostrołęki już w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki III ligi przed własną publicznością. Podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z Herkulesem Sulejówek, który na inaugurację uległ 0:3 WTS Klondaik Warka. SPS Volley również ma za sobą słaby start. Nasi ulegli 0:3 Żyrardowskiemu Stowarzyszeniu Siatkówki Len.

Odsłon: 3561
12:21, 15.10.2021r.

Juniorzy SPS Volley są bezbłędni

Znakomite zakończenie pierwszej rundy II ligi juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego bez straty seta pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki LEN Żyrardów. Co więcej, nasi gracze w czterech meczach wywalczyli komplet punktów i za każdym razem wygrywali w trzech setach.

Odsłon: 4207
Skomentuj [ 2 ]
19:02, 13.10.2021r.

Siatkarze zaczynają walkę

Beniaminek III ligi - SPS Volley Ostrołęka już w niedzielę rozegra pierwsze spotkanie o punkty. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się na wyjeździe z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki Len. Przed naszą ekipą długi sezon. W stawce jest dziesięć zespołów, które będą mierzyć się systemem mecz-rewanż.

Odsłon: 4946
15:22, 08.10.2021r.

SPS Volley wbił "trójkę" Trójce (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Dominika Zalewskiego nie mają zamiaru się zatrzymywać. Juniorzy SPS Volley wygrali trzeci mecz z rzędu w II lidze. Tym razem ostrołęczanie nie dali większych szans Trójce Kobyłka. Spotkanie skończyło się po trzech setach. Wcześniej nasi wygrali 3:0 z Huraganem Wołomin oraz w takim samym stosunku z Legią Warszawa.

Odsłon: 6046
16:33, 07.10.2021r.

Volley bije kolejnego rywala

Znakomity początek rozgrywek w II lidze juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego po ograniu 3:0 na inaugurację Legii Warszawa, powtórzyli wynik w starciu z Huraganem Wołomin. Co ciekawe, nasi w każdym z setów nie stracili więcej niż 20 punktów.

Odsłon: 4836
19:30, 24.09.2021r.

"Remek" odszedł zbyt wcześnie

śp. Remigiusz Łuczkowski (numer 27) wraz z kolegami

Remigiusz Łuczkowski pochodził z Jastrzębia Zdroju. Miał 45 lat. Dzisiaj około godz. 5 rano doszło do zdarzenia, w którym górnik zginął w trakcie wykonywanej pracy podczas transportu w jednym z podziemnych chodników w kopalni Borynia należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. "Remek" był siatkarzem. Występował w zespole KurpieVolleyball.

Odsłon: 27438
16:37, 18.09.2021r.

16 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 16 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

Odsłon: 15276
11:06, 16.09.2021r.

Olimp walczył w Warszawie

Przed dwa dni zespół młodzików Olimpu Ostrołęka walczył w IX Turnieju o Puchar Białołęki w Warszawie. Nasi siatkarze rozegrali pięć meczów, odnosząc dwie wygrane i notując trzy porażki. Ostatecznie zajęli dziesiąte miejsce.