Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Siatkówka

Zuzanna Siudek i Oliwia Kolwicz najlepsze w "Lidze małych gier" (zdjęcia, wideo)

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce okazały się najlepsze w rozgrywkach "Ligi małych gier". Zuzanna Siudek i Oliwia Kolwicz nie miały sobie równych w turnieju finałowym klas V i pewnie sięgnęły po zwycięstwo. Podium uzupełniły drużyny SP 5 I i SP 6 I.

Odsłon: 608
Skomentuj [ 0 ]
12:30, 17.01.2020r.

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

W ostatniej kolejce ostrołęcki Volley nie dał szans UMKS Gwardia Legionowo wygrywając pewnie w trzech setach. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mieli rozegrać kolejne ligowe spotkanie, mecz został jednak przełożony.

Odsłon: 692
11:50, 17.01.2020r.

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

Gmina Lelis sportowy rok 2019 zakończyła rozgrywkami piłki nożnej, z kolei rok 2020 rozpoczęła od siatkówki. W minioną niedzielę w hali sportowej w Lelisie odbył się turniej piłki siatkowej dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis w kategorii open.

Odsłon: 1705
06:05, 16.01.2020r.

Volley z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Siatkarze ostrołęckiego Volleya po raz kolejny sięgnęli po komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Piasty w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 nie dali szans UMKS Gwardia Legionowo i pewnie wygrali po trzech setach.

Odsłon: 2264
01:55, 12.01.2020r.

JBB

Gwardia Legionowo kolejnym rywalem Volleya

Trzeci mecz z kolei, w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1, siatkarze Volleya rozegrają przed własną publicznością. Poprzednie dwa starcia z Siatkarzem Ząbki i KPS Płock zakończyły się zwycięstwem ostrołęczan. Czy w najbliższą sobotę będzie podobnie?

Odsłon: 3900
06:35, 10.01.2020r.

Volley w czołówce IV ligi (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty umocnili się na czwartej pozycji w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Na czele ligowej stawki z kompletem zwycięstw znajdują się siatkarze Żyrardowskiego Stowarzyszenie Siatkówki "Len". Poznaj wyniki ostatniej kolejki.

Odsłon: 4707
06:05, 07.01.2020r.

Esprit

Volley nie dał szans KPS Płock (zdjęcia, wideo)

Ostrołęccy siatkarze Volleya nie dali szans rywalowi z Płocka i odnieśli pewne zwycięstwo w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dobrym spotkaniu zakończyli pojedynek w trzech setach.

Odsłon: 5997
01:10, 05.01.2020r.

KPS Płock dzisiejszym rywalem Volleya

Po dwutygodniowej przerwie na parkiet wracają siatkarze Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty w dziesiątej odsłonie IV ligi mazowieckiej zmierzą się przed własną publicznością z KPS Płock. Czy ostrołęczanie sięgną po zwycięstwo?

Odsłon: 5559
10:26, 04.01.2020r.

Volley czwarty w ligowej stawce (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty dzięki ostatniemu zwycięstwu awansowali na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Siatkarze ostrołęckiego Volleya pokonali KS Siatkarz Ząbki, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce, 3:1.

Odsłon: 4806
Skomentuj [ 1 ]
09:52, 23.12.2019r.

Volley lepszy od Siatkarza Ząbki (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty pokazali wczoraj charakter w meczu przed własną publicznością. Siatkarze ostrołęckiego Volleya pomimo przegrania pierwszego seta z KS Siatkarz Ząbki wrócili na właściwe tory i odnieśli przekonywujące zwycięstwo 3:1.

Odsłon: 6697
12:26, 22.12.2019r.

Volley zagra z Siatkarzem Ząbki

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zmierzą się w najbliższą sobotę przed własną publicznością z KS Siatkarz Ząbki. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach dziewiątej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Volley zgarnie komplet punktów?

Odsłon: 6330
06:05, 20.12.2019r.

Dziewczęta z klas V rywalizowały w "Lidze małych gier". Znamy najlepszą ósemkę (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica trwają rozgrywki "Ligi małych gier". Projekt polega na wyłonieniu najlepszych drużyn w dziewcząt w klasach IV-VI. W minionych tygodniu wyłoniona została ósemka najlepszych drużyn klas V.

Odsłon: 6856
06:35, 16.12.2019r.

Volley z cennym punktem w Wołominie

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty wywalczyli cenny punkt w starciu z KS Huragan Wołomin. W meczu wyjazdowym, po wyrównanej batalii, ostrołęccy siatkarze ulegli wyżej notowanemu rywalowi 2:3. Volley pokazał w sobotnie popołudnie duże umiejętności.

Odsłon: 6945
12:05, 15.12.2019r.

Ciężkie zadanie przed siatkarzami Volleya

Siatkarze ostrołęckiego Volleya w sobotnie popołudnie ponownie wybiegną na IV-ligowy parkiet. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zmierzą się z Huraganem Wołomin, wiceliderem rozgrywek. Będzie to z pewnością niezwykle ciężka batalia.

Odsłon: 6647
09:29, 13.12.2019r.

Volley pnie się do góry w ligowej tabeli

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Olympem Błonie, awansowali na piątą pozycję w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Liderem pozostają siatkarze Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki "Len".

Odsłon: 4280
07:37, 03.12.2019r.

Volley skończył mecz w trzech setach. Olymp Błonie odprawiony z kwitkiem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalowi w starciu przed własną publicznością. SPS Volley Ostrołęka, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia, pokonał w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 w trzech setach Olymp Błonie.

Odsłon: 6753
07:05, 02.12.2019r.

Olymp Błonie rywalem ostrołęckiego Volleya

Swoje szóste ligowe starcie, w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1, rozegrają ostrołęccy siatkarze Volleya. Rywalem podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty będzie Olymp Błonie. Mecz odbędzie się o godz. 15.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Traugutta.

Odsłon: 5875
10:32, 01.12.2019r.

Grupa Energa mecenasem OTPS "Nike"

Grupa Energa została mecenasem Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej "Nike" w wydarzeniu o nazwie: "Zwyciężaj w sporcie, zwyciężaj w życiu - wsparcie rozwoju piłki siatkowej dziewcząt". Przeczytaj komunikat zarządu OTPS "Nike".

Odsłon: 5374
06:30, 26.11.2019r.

Horror w Mszczonowie. Volley wygrywa po tie-breaku

Po niezwykle zaciętym spotkaniu, podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozstrzygnęli na swoją korzyść kolejne starcie w siatkarskiej IV lidze mazowieckiej w grupie 1. Tym razem SPS Volley Ostrołęka pokonał, na wyjeździe, po tie-breaku UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.

Odsłon: 6480
Skomentuj [ 2 ]
10:59, 24.11.2019r.

Volley zagra w Mszczonowie o kolejne ligowe punkty

Ostrołęccy siatkarze udadzą się dziś na wyjazdowe starcie do Mszczonowa, gdzie zagrają z miejscowym UKS Olimpijczyk 2008. Przed podopiecznymi Arkadiusza Piasty nie lada wyzwanie, dzisiejszy rywal odniósł do tej pory trzy zwycięstwa i zanotował jedną porażkę.

Odsłon: 5980
10:11, 23.11.2019r.

Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce". Grało 21 drużyn! (zdjęcia)

Dwadzieścia jeden zespołów z czterech szkół rywalizowało w mikołajkowym turnieju siatkówki. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Najlepsze okazały się reprezentantki gospodarzy - Marta Listwon i Maja Marcinkowska.

Odsłon: 4691
11:09, 22.11.2019r.

Volley piąty w ligowej stawce (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty w ostatnim spotkaniu pokonali, przed własną publicznością, MUKS Volley Płock. Ostrołęccy siatkarze zakończyli mecz na swoją korzyść już po trzech setach, grając niezwykle skutecznie w defensywie i ataku.

Odsłon: 3916
06:05, 19.11.2019r.

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

Odsłon: 4601
11:58, 17.11.2019r.

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.

Odsłon: 3367
06:58, 15.11.2019r.

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.