Siatkówka

SPS Volley kroczy od wygranej do wygranej (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki coraz lepiej radzą sobie w rozgrywkach III ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz z trzeci z rzędu cieszyli się z kompletu punktów. Przed własną publicznością ograli w czterech setach Bór Regut. Obecnie SPS ma na koncie pięć triumfów w ośmiu występach.

Odsłon: 4032
Skomentuj [ 0 ]
21:27, 04.12.2021r.

Trzecia z rzędu wygrana siatkarzy?

4 grudnia o godz. 19:00 w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia gracze SPS Volley Ostrołęka rozegrają kolejne spotkanie o punkty w III lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą niżej notowanego przeciwnika. Czy będą w stanie triumfować po raz trzeci z rzędu, a piąty w sezonie?

Odsłon: 4051
10:04, 03.12.2021r.

SPS Volley tuż za podium

Siatkarze z Ostrołęki mają za sobą siedem meczów w III lidze. Beniaminek rozgrywek w ostatnim starciu bez straty seta wygrał na wyjeździe z Wisłą Płock. Podopieczni Arkadiusza Piasty plasują się na czwartej pozycji. To nie zmieni się w najbliższy weekend. Nasi mają cztery punkty przewagi nad kolejnym przeciwnikiem.

Odsłon: 5122
09:18, 03.12.2021r.

Siatkarki Urszuli Kosek z dobrymi wynikami

W Warszawie młodziczki OTPS Nike Ostrołęka walczyły w kolejnym turnieju ligowym. Ostatecznie podopieczne Urszuli Kosek zanotowały dwie wygrane i tyle samo porażek. - Wszystkie dziewczyny z turnieju na turniej grają coraz lepiej. Za miesiąc kolejna liga i teraz dużo pracy przed nami - mówi trenerka.

Odsłon: 5088
12:29, 02.12.2021r.

Kompletny SPS Volley (zdjęcia, wideo)

Juniorzy z Ostrołęki postawili kropkę nad "i". Podopieczni Dominika Zalewskiego w ostatnim spotkaniu nie dali szans reprezentacji Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki LEN, wygrywając 3:0. O przewadze naszych niech świadczy fakt, iż przyjezdni w trzech setach zdobyli zaledwie 36 punktów! SPS Volley awansował do fazy play-off z pierwszego miejsca, z kompletem punktów oraz wygranych odsłon. Wielkie gratulacje!

Odsłon: 5934
21:10, 28.11.2021r.

Juniorzy SPS skończą rundę z kompletem punktów?

Już dzisiaj o godz. 18:00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Podopieczni Dominika Zalewskiego zmierzą się z ekipą Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki LEN. Do tej pory nasi rozegrali siedem spotkań, w którym za każdym razem wygrywali 3:0.

Odsłon: 10894
Skomentuj [ 2 ]
15:51, 28.11.2021r.

SPS Volley z przełamaniem

Bardzo dobre wieści napłynęły z Płocka. Trzecioligowi siatkarze SPS Volley Ostrołęka wywalczyli trzy punkty na parkiecie Wisły. Dla podopiecznych Arkadiusza Piasty to drugie zwycięstwo z rzędu, a pierwsze w delegacji.

Odsłon: 9842
18:48, 27.11.2021r.

Cenne doświadczenia siatkarek Nike

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą turniej w Wasilkowie. Podopieczne Urszuli Kosek grające w kategorii młodziczek zajęły czwartą lokatę, ale w tym wieku najważniejsze jest zdobywanie nowych doświadczeń, które będą procentować w przyszłości.

Odsłon: 10515
09:37, 26.11.2021r.

Ekipa Zalewskiego jest bezbłędna

Siódmy mecz i siódma wygrana juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego wygrali 3:0 z UKS Trójka Kobyłka. Co ciekawe, nasi siatkarze mają na koncie komplet punktów i jeszcze ani razu nie schodzili pokonani w żadnym z setów. W niedzielę zakończą rundę zasadniczą.

Odsłon: 11088
21:02, 25.11.2021r.

Trzecia wygrana SPS Volley

Siatkarze z Ostrołęki wywalczyli trzy punkty w starciu z Jaguarem Wolanów. Podopieczni Arkadiusza Piasty poradzili sobie z przeciwnikami w trzech setach w ramach szóstej serii gier III ligi. Przed zespołem wyjazd do Wisły Płock, która w weekend uległa 1:3 Iskrze Warszawa. Zobacz wyniki oraz tabelę.

Odsłon: 10108
22:28, 21.11.2021r.

Trójka do zera. SPS ze zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki wygrali trzecie spotkanie w sezonie. Trzecioligowcy w trzech setach poradzili sobie z wyżej notowanym Jaguarem Wolanów. Podopieczni Arkadiusza Piasty odbili sobie porażkę z zeszłego tygodnia, kiedy ulegli po pięciu setach Iskrze Warszawa.

Odsłon: 7333
21:46, 20.11.2021r.

Siatkarze SPS powalczą z Jaguarem

Przed zespołem z Ostrołęki kolejny mecz. Podopieczni Arkadiusza Piasty w sobotę o godz. 18:00 podejmą Jaguara Wolanów. Mecz odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia. SPS Volley będzie chciał zrehabilitować się za ostatnią porażkę 2:3 z Iskrą w Warszawie.

Odsłon: 6495
10:40, 19.11.2021r.

Ostrołęczanie jadą do stolicy. SPS zagra z wiceliderem

Przed siatkarzami z Ostrołęki duże wyzwanie. W sobotę o godz. 18:00 rozpoczną kolejne starcie w III lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty powalczą na parkiecie wicelidera - Iskry Warszawa. Rywale w czterech kolejkach wywalczyli 9 punktów, wygrywając trzy mecze i ponosząc jedną porażkę. W sumie wygrali 10 setów, a w 4 musieli uznać wyższość przeciwników. Tydzień temu gracze ze stolicy ograli 3:1 (16:25, 25:23, 25:16, 25:19) MJK Kobyłka.

Odsłon: 6800
17:08, 12.11.2021r.

Druga wygrana SPS (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki po czterosetowym boju ograli Zawkrze Mława. W trzech odsłonach podopieczni Arkadiusza Piasty nie pozwolili przeciwnikom zdobyć 20 punktów. Dla graczy SPS Volley była to druga wygrana na trzecioligowych bojach.

Odsłon: 7459
22:27, 07.11.2021r.

Siatkarze chcą ograć mławian

W niedzielę o godz. 16:00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka powalczą o kolejne punkty w III lidze. Rywalami podopiecznych Arkadiusza Piasty będzie Zawkrze Mława. Starcie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia.

Odsłon: 8989
23:06, 05.11.2021r.

Porażka siatkarek Nike

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka musiały uznać wyższość GLKS Nadarzyn. Podopieczne Dariusza Piersy uległy w trzech setach. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać z trzech zawodniczek. Kontuzje i kwarantanny wykluczyły z gry: Wilczyńską, Walc i Zbrzeźną.

Odsłon: 8584
21:09, 02.11.2021r.

Triumf i porażka naszych siatkarek

Za dziewczętami występującymi w barwach OTS Nike Ostrołęka kolejne mecze. Juniorki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego rozegrały dwa boje. W pierwszym zwyciężyły, a następnie musiały uznać wyższość przeciwniczek.

Odsłon: 8829
Skomentuj [ 1 ]
21:04, 02.11.2021r.

SPS Volley z kolejną wygraną (zdjęcia, wideo)

Szósty mecz i szóste zwycięstwo juniorów SPS Volley. Ostrołęczanie bez większych problemów poradzili sobie z Huraganem Wołomin. Co ciekawe, podopieczni Dominika Zalewskiego w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta.

Odsłon: 8211
11:52, 31.10.2021r.

Czy Janka Kołakowskiego i spółkę stać na wygraną?

Już w sobotę o godz. 16:00 juniorzy SPS Volley Ostrołęka wygrają po raz szósty w sezonie? Czy naszych siatkarzy stać na triumf w trzech setach jak we wcześniejszych pięciu starciach? Rywalem podopiecznych Dominika Zalewskiego będzie Huragan Wołomin.

Odsłon: 6814
Skomentuj [ 3 ]
19:23, 29.10.2021r.

Pierwsza wygrana siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Beniaminek III ligi wygrał! Podopieczni Arkadiusza Piasty triumfowali po czterech setach z Hekulesem Sulejówek. Pierwsza i ostatnia odsłona to popis ostrołęczan. W pozostałych partiach trwała wyrównana walka. Ostatecznie nasi zanotowali komplet punktów. W następny weekend zagrają na wyjeździe z Trójką Kobyłka.

Odsłon: 5507
21:19, 17.10.2021r.

Juniorzy z Ostrołęki grają jak z nut

Piąty mecz i piąta wygrana SPS Volley Ostrołęka. Juniorzy walczący w rozgrywkach II ligi udanie rozpoczęli rundę rewanżową. podopieczni Dominika Zalewskiego w trzech setach ograli Legię Warszawa. Co ciekawe, Jan Kołakowski i spółka mają komplet punktów i w tym sezonie nie przegrali ani jednego seta!

Odsłon: 8704
21:02, 15.10.2021r.

SPS Volley zagra z Herkulesem

Siatkarze z Ostrołęki już w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki III ligi przed własną publicznością. Podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z Herkulesem Sulejówek, który na inaugurację uległ 0:3 WTS Klondaik Warka. SPS Volley również ma za sobą słaby start. Nasi ulegli 0:3 Żyrardowskiemu Stowarzyszeniu Siatkówki Len.

Odsłon: 8654
12:21, 15.10.2021r.

Juniorzy SPS Volley są bezbłędni

Znakomite zakończenie pierwszej rundy II ligi juniorów SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Dominika Zalewskiego bez straty seta pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki LEN Żyrardów. Co więcej, nasi gracze w czterech meczach wywalczyli komplet punktów i za każdym razem wygrywali w trzech setach.

Odsłon: 9648
19:02, 13.10.2021r.

Siatkarze zaczynają walkę

Beniaminek III ligi - SPS Volley Ostrołęka już w niedzielę rozegra pierwsze spotkanie o punkty. Podopieczni Arkadiusza Piasty zmierzą się na wyjeździe z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki Len. Przed naszą ekipą długi sezon. W stawce jest dziesięć zespołów, które będą mierzyć się systemem mecz-rewanż.

Odsłon: 10503
15:22, 08.10.2021r.

SPS Volley wbił "trójkę" Trójce (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Dominika Zalewskiego nie mają zamiaru się zatrzymywać. Juniorzy SPS Volley wygrali trzeci mecz z rzędu w II lidze. Tym razem ostrołęczanie nie dali większych szans Trójce Kobyłka. Spotkanie skończyło się po trzech setach. Wcześniej nasi wygrali 3:0 z Huraganem Wołomin oraz w takim samym stosunku z Legią Warszawa.

Odsłon: 14992
16:33, 07.10.2021r.