« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Pozostałe

Sportowy weekend

Sobota-niedziela, 16-17 października
II liga piłki ręcznej mężczyzn
Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin, sobota, 17.00, hala przy ul. Berlinga
III liga piłki ręcznej mężczyzn
Odsłon: 2053
Skomentuj [ 0 ]
16:40, 28.10.2010r.


Najpopularniejsze

P. nożna - IV liga

1. Świt Staroźreby 6 16 5 1 0 17-4
2. Wisła II Płock 6 16 5 1 0 16-6
3. Huragan Wołomin 7 16 5 1 1 16-7
4. Mławianka Mława 7 15 5 0 2 12-11
5. KS CK Troszyn 7 13 4 1 2 18-8
6. MKS Przasnysz 7 12 4 0 3 16-8
7. Hutnik Warszawa 7 11 3 2 2 12-9
8. Wkra Żuromin 7 8 2 2 3 9-14
9. Żyrardowianka Żyrardów 7 7 2 1 4 11-12
10. KS Łomianki 7 7 2 1 4 9-20
11. Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 7 2 1 4 11-12
12. Makowianka Maków Mazowiecki 7 5 1 2 4 11-19
13. Nadnarwianka Pułtusk 7 2 0 2 5 7-19
14. Kasztelan Sierpc 7 1 0 1 6 6-22

P. nożna - kl. okręgowa

1. Narew 1962 Ostrołęka 7 21 7 0 0 29-4
2. Żbik Nasielsk 7 19 6 1 0 25-8
3. MKS Ciechanów 7 15 5 0 2 21-6
4. Konopianka Konopki 7 13 3 4 0 13-8
5. PAF Płońsk 7 12 3 3 1 16-10
6. Kryształ Glinojeck 7 10 3 1 3 17-13
7. Wkra Bieżuń 7 9 2 3 2 18-12
8. Sona Nowe Miasto 7 9 2 3 2 12-19
9. Korona Szydłowo 7 9 3 0 4 17-16
10. KS Wąsewo 7 9 3 0 4 12-25
11. Błękitni Raciąż 7 8 2 2 3 6-8
12. GKS Pokrzywnica 7 8 2 2 3 14-20
13. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 6 2 0 5 8-14
14. Tęcza Ojrzeń 7 4 1 1 5 8-19
15. Iskra Krasne 7 2 0 2 5 8-21
16. GKS Strzegowo 7 2 0 2 5 7-28

P. nożna - Klasa A

1. Wkra Radzanów 7 19 6 1 0 23-4
2. Rzekunianka Rzekuń 7 18 6 0 1 26-10
3. Orzyc Chorzele 7 15 5 0 2 16-17
4. Wymakracz Długosiodło 7 15 5 0 2 22-13
5. Bartnik Myszyniec 7 13 4 1 2 21-13
6. Kurpik Kadzidło 7 11 3 2 2 19-16
7. Wkra Sochocin 7 10 3 1 3 20-14
8. Korona Karolinowo 7 10 3 1 3 13-18
9. Opia Opinogóra 7 9 3 0 4 14-28
10. GUKS Krasnosielc 7 8 2 2 3 12-20
11. Orlęta Baboszewo 7 7 2 1 4 15-18
12. GKS Andrzejewo 7 6 2 0 5 20-19
13. Boruta Kuczbork 7 6 1 3 3 6-11
14. Mazowsze Jednorożec 7 5 1 2 4 9-18
15. Orzeł Sypniewo 7 4 1 1 5 7-19
16. Pełta Karniewo 7 4 1 1 5 14-19

P. nożna - Klasa B

1. ULKS Ołdaki 4 10 3 1 0 9-4
2. Narew 1962 II Ostrołęka 3 9 3 0 0 11-2
3. FC 2013 Różan 4 7 2 1 1 9-8
4. WKS Mystkówiec Stary 3 6 2 0 1 6-5
5. Orz Goworowo 4 6 2 0 2 12-11
6. Świt Baranowo 4 4 1 1 2 6-8
7. KS Pniewo 4 3 1 0 3 7-11
8. GLKS Lelis 3 1 0 1 2 1-5
9. Iskra Zaręby Kościelne 3 0 0 0 3 1-8

P. nożna - IV liga (k)

1 WAP Warszawa 11 31 40 8
2 Królewscy Płock 11 30 59 11
3 Zły Warszawa 11 22 33 24
4 DAF Płońsk 11 20 29 18
5 Jantar Ostrołęka 11 19 50 20
6 Ostrovia Ostrów Maz. 11 18 39 25
7 FUKS Pułtusk 11 16 24 18
8 Vulcan Wólka Mlądzka 11 12 14 34
9 GOSiR Piaseczno 11 11 13 21
10 Żbik Nasielsk 11 7 14 51
11 Orlęta Baboszewo 11 4 11 49
12 Husarki Mochowo 11 3 13 60

P. ręczna - II liga

1 KS Uniwersytet Radom 10 26 298 260
2 Pabiks Impact Pabianice 10 19 300 271
3 Szczypiorniak Dąb. Biało. 10 18 292 273
4 Enea Orlęta Zwoleń 10 18 286 308
5 Olimpia Biała Podlaska 10 15 301 274
6 Warszawianka Warszawa 10 9 255 276
7 SPR ROKiS Radzymin 10 9 260 276
8 UMKS Trójka Ostrołęka 10 6 263 317

Siatkówka - IV liga (m)

1 ŻSS "Len" Żyrardów 17 46 48 8
2 KS Huragan Wołomin 18 44 49 13
3 SPS Volley Ostrołęka 18 44 49 18
4 KPS Płock 18 41 45 24
5 Olimpijczyk Mszczonów 18 32 35 26
6 MUKS Tie-Break Piastów 18 29 37 32
7 MUKS Volley Płock 18 27 34 32
8 KS Siatkarz Ząbki 18 20 26 41
9 UKS Sparta Grodzisk Maz. 19 15 21 47
10 WKS Astra Warszawa 18 11 17 47
11 UMKS Gwardia Legionowo 18 8 16 50
12 Olymp Błonie 18 7 11 50

Liga Oldbojów

 

Nazwa zespołu mecze pkt bramki
1. Funzone Paintball Olszewka 12 36 84:14
2. LZS Obierwia 12 26 47:26
3. Kolesie Kadzidło 12 20

48:35

4. Olympic Łyse 12 20 48:39
5. Krusza gm. Turośl 10 16 45:38
6. Kierowcy Łyse 10 15 40:40
7. Tamers Olszewo-Borki 11 14 29:44
8. Zmierzch Baranowo 12 10 31:67
9. BAD BOY Oldboy Myszyniec 9 2 12:36
10. Chudek Oldboje 12 2 29:74

 

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo

Galeria zdjęć