« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Kolarstwo

W tej kategorii jeszcze nie dodano żadnych artykułów.

Najpopularniejsze

P. nożna - IV liga

1. Huragan Wołomin 8 19 6 1 1 19-8
2. Mławianka Mława 8 18 6 0 2 15-13
3. Świt Staroźreby 8 17 5 2 1 20-8
4. Wisła II Płock 8 17 5 2 1 18-9
5. MKS Przasnysz 8 15 5 0 3 18-8
6. Hutnik Warszawa 8 14 4 2 2 17-9
7. KS CK Troszyn 8 13 4 1 3 20-11
8. Żyrardowianka Żyrardów 8 10 3 1 4 14-14
9. Makowianka Maków Mazowiecki 8 8 2 2 4 13-20
10. Wkra Żuromin 8 8 2 2 4 9-16
11. KS Łomianki 8 7 2 1 5 10-23
12. Bzura Chodaków (Sochaczew) 8 7 2 1 5 11-17
13. Nadnarwianka Pułtusk 8 5 1 2 5 10-20
14. Kasztelan Sierpc 8 1 0 1 7 7-25

P. nożna - kl. okręgowa

1. Żbik Nasielsk 8 22 7 1 0 28-9
2. Narew 1962 Ostrołęka 8 21 7 0 1 30-8
3. MKS Ciechanów 8 18 6 0 2 22-6
4. Konopianka Konopki 8 16 4 4 0 17-11
5. Korona Szydłowo 8 12 4 0 4 21-17
6. PAF Płońsk 8 12 3 3 2 19-15
7. Sona Nowe Miasto 8 12 3 3 2 15-21
8. Kryształ Glinojeck 8 10 3 1 4 19-16
9. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 9 3 0 5 12-14
10. Wkra Bieżuń 8 9 2 3 3 18-13
11. KS Wąsewo 8 9 3 0 5 15-29
12. Błękitni Raciąż 8 8 2 2 4 7-11
13. GKS Pokrzywnica 8 8 2 2 4 14-24
14. Tęcza Ojrzeń 8 7 2 1 5 13-22
15. GKS Strzegowo 8 5 1 2 5 10-28
16. Iskra Krasne 8 2 0 2 6 8-24

P. nożna - Klasa A

1. Wkra Radzanów 8 22 7 1 0 26-6
2. Orzyc Chorzele 8 18 6 0 2 18-17
3. Rzekunianka Rzekuń 8 18 6 0 2 28-13
4. Wymakracz Długosiodło 8 18 6 0 2 25-14
5. Bartnik Myszyniec 8 16 5 1 2 25-15
6. Wkra Sochocin 8 13 4 1 3 24-14
7. Kurpik Kadzidło 8 11 3 2 3 20-19
8. GUKS Krasnosielc 8 11 3 2 3 15-21
9. Orlęta Baboszewo 8 10 3 1 4 17-18
10. Korona Karolinowo 8 10 3 1 4 13-22
11. Opia Opinogóra 8 9 3 0 5 14-30
12. GKS Andrzejewo 8 7 2 1 5 20-19
13. Boruta Kuczbork 8 6 1 3 4 6-13
14. Orzeł Sypniewo 8 5 1 2 5 7-19
15. Mazowsze Jednorożec 8 5 1 2 5 11-22
16. Pełta Karniewo 8 4 1 1 6 15-22

P. nożna - Klasa B

1. ULKS Ołdaki 5 13 4 1 0 14-5
2. FC 2013 Różan 5 10 3 1 1 11-8
3. Orz Goworowo 5 9 3 0 2 14-11
4. Narew 1962 II Ostrołęka 4 9 3 0 1 11-4
5. KS Pniewo 5 6 2 0 3 15-15
6. WKS Mystkówiec Stary 4 6 2 0 2 6-7
7. Świt Baranowo 4 4 1 1 2 6-8
8. GLKS Lelis 4 1 0 1 3 5-13
9. Iskra Zaręby Kościelne 4 0 0 0 4 2-13

P. nożna - IV liga (k)

1 Legia Warszawa 4 9 10 10
2 KS II Raszyn 3 7 12 6
3 FUKS Pułtusk 3 7 9 3
4 Jantar Ostrołęka 3 5 20 5
5 Ostrovia Ostrów Maz. 3 4 4 4
6 Żbik Nasielsk 4 4 7 11
7 Vulcan Wólka Mlądz. 3 3 7 8
8 GOSiRki Piaseczno 3 3 12 3
9 KS Wilanów 4 3 1 5
10 Pogoń Siedlce 2 0 0 27

P. ręczna - II liga

1 Szczypiorniak Dąb. Biał. 1 3 28 22
2 SPR Nowe Piekuty 1 3 31 29
3 Trójka Ostrołęka 1 0 29 31
4 Bestios Białystok 1 0 22 28

Siatkówka - IV liga (m)

1 ŻSS "Len" Żyrardów 17 46 48 8
2 KS Huragan Wołomin 18 44 49 13
3 SPS Volley Ostrołęka 18 44 49 18
4 KPS Płock 18 41 45 24
5 Olimpijczyk Mszczonów 18 32 35 26
6 MUKS Tie-Break Piastów 18 29 37 32
7 MUKS Volley Płock 18 27 34 32
8 KS Siatkarz Ząbki 18 20 26 41
9 UKS Sparta Grodzisk Maz. 19 15 21 47
10 WKS Astra Warszawa 18 11 17 47
11 UMKS Gwardia Legionowo 18 8 16 50
12 Olymp Błonie 18 7 11 50

Liga Oldbojów

 

Nazwa zespołu mecze pkt bramki
1. Funzone Paintball Olszewka 14 42 90:16
2. LZS Obierwia 13 29 55:27
3. Kolesie Kadzidło 13 23

54:40

4. Olympic Łyse 13 20 48:42
5. Tamers Olszewo-Borki 12 17 36:45
6. Krusza gm. Turośl 11 16 46:46
7. Kierowcy Łyse 12 15 47:49
8. Zmierzch Baranowo 12 10 31:67
9. BAD BOY Oldboy Myszyniec 9 2 12:36
10. Chudek Oldboje 13 2 30:81

 

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo

Galeria zdjęć