« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Sportowiec Roku

Zagłosuj na Sportowca Roku 2016 w regionie

Wybieramy najlepszych sportowców w regionie, którzy w 2016 roku odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wytypowaliśmy ponad 50 utalentowanych osób i czekamy na kolejne zgłoszenia. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

Odsłon: 13286
Skomentuj [ 13 ]
14:15, 11.01.2017r.


Kamil Dworak to utalentowany szczypiornista

W drużynie szczypiornistów ostrołęckiej Trójki nie brakuje młodych i bardzo obiecujących zawodników, a jednym z nich z pewnością jest Kamil Dworak. 17-latek występuje na pozycji bramkarza i w krótkim czasie potrafił przekonać do siebie trenera Rafała Niećkę.

Odsłon: 948
Skomentuj [ 0 ]
08:55, 20.12.2018r.


Najpopularniejsze

Piłka nożna - IV liga

1 Hutnik Warszawa 2 6 6 0
2 KS Łomianki 2 6 7 2
3 Świt Staroźreby 2 6 5 2
4 Wisła II Płock 2 4 5 2
5 Żyrardowianka Żyrardów 2 4 4 3
6 Huragan Wołomin 2 4 3 2
7 Bzura Chodaków 2 3 6 3
8 KS CK Troszyn 2 3 5 3
9 Makowianka Maków Maz. 2 1 3 4
10 MKS Przasnysz 1 0 0 2
11 Mławianka Mława 1 0 0 2
12 Nadnarwianka Pułtusk 2 0 0 5
13 Kasztelan Sierpc 2 0 0 7
14 Wkra Żuromin 2 0 0 7

Piłka nożna - l. okręgowa

1 Narew 1962 Ostrołęka 2 6 10 1
2 Ostrovia Ostrów Maz. 2 6 5 1
3 PAF Płońsk 2 4 3 1
4 Żbik Nasielsk 2 4 4 3
5 Kryształ Glinojeck 2 4 3 2
6 Korona Szydłowo 2 3 9 3
7 MKS Ciechanów 2 3 8 2
8 Wkra Bieżuń 2 3 4 3
9 KS Wąsewo 2 3 5 7
10 Konopianka Konopki 2 2 2 2
11 Iskra Krasne 2 1 5 6
12 Tęcza Ojrzeń 2 1 2 3
13 Błękitni Raciąż 2 1 1 2
14 GKS Pokrzywnica 2 1 3 9
15 Sona Nowe Miasto 2 1 3 11
16 GKS Strzegowo 2 0 1 12

Piłka nożna - A klasa

1 Rzekunianka Rzekuń 2 6 7 2
2 Bartnik Myszyniec 2 6 6 3
3 Orzyc Chorzele 2 6 5 2
4 Wkra Radzanów 2 6 4 1
5 Kurpik Kadzidło 2 3 5 5
6 Orlęta Baboszewo 2 3 5 5
7 Opia Opinogóra 2 3 4 4
8 Wymakracz Długosiodło 2 3 4 4
9 GUKS Krasnosielc 2 3 4 5
10 Korona Karolinowo 2 3 4 5
11 Wkra Sochocin 2 1 2 3
12 Boruta Kuczbork 2 1 1 2
13 Mazowsze Jednorożec 2 1 1 2
14 Orzeł Sypniewo 2 1 2 4
15 GKS Andrzejewo 2 0 2 5
16 Pełta Karniewo 2 0 4 8

Piłka nożna - B klasa

1 FC 2012 Różan 0 0 0 0
2 GLKS Lelis 0 0 0 0
3 Iskra Zaręby Kościelne 0 0 0 0
4 KS Pniewo 0 0 0 0
5 Narew 1962 II Ostrołęka 0 0 0 0
6 Orz Goworowo 0 0 0 0
7 Świt Baranowo 0 0 0 0
8 ULKS Ołdaki 0 0 0 0
9 WKS Mystkówiec Stary 0 0 0 0

Piłka nożna - III liga (k)

1 WAP Warszawa 11 31 40 8
2 Królewscy Płock 11 30 59 11
3 Zły Warszawa 11 22 33 24
4 DAF Płońsk 11 20 29 18
5 Jantar Ostrołęka 11 19 50 20
6 Ostrovia Ostrów Maz. 11 18 39 25
7 FUKS Pułtusk 11 16 24 18
8 Vulcan Wólka Mlądzka 11 12 14 34
9 GOSiR Piaseczno 11 11 13 21
10 Żbik Nasielsk 11 7 14 51
11 Orlęta Baboszewo 11 4 11 49
12 Husarki Mochowo 11 3 13 60

Piłka ręczna - II liga

1 KS Uniwersytet Radom 10 26 298 260
2 Pabiks Impact Pabianice 10 19 300 271
3 Szczypiorniak Dąb. Biało. 10 18 292 273
4 Enea Orlęta Zwoleń 10 18 286 308
5 Olimpia Biała Podlaska 10 15 301 274
6 Warszawianka Warszawa 10 9 255 276
7 SPR ROKiS Radzymin 10 9 260 276
8 UMKS Trójka Ostrołęka 10 6 263 317

Siatkówka - IV liga (m)

1 ŻSS "Len" Żyrardów 17 46 48 8
2 KS Huragan Wołomin 18 44 49 13
3 SPS Volley Ostrołęka 18 44 49 18
4 KPS Płock 18 41 45 24
5 Olimpijczyk Mszczonów 18 32 35 26
6 MUKS Tie-Break Piastów 18 29 37 32
7 MUKS Volley Płock 18 27 34 32
8 KS Siatkarz Ząbki 18 20 26 41
9 UKS Sparta Grodzisk Maz. 19 15 21 47
10 WKS Astra Warszawa 18 11 17 47
11 UMKS Gwardia Legionowo 18 8 16 50
12 Olymp Błonie 18 7 11 50

Nocna Liga Futsalu

1 Rzekunianka Rzekuń 11 30 50 15
2 Revo Cosmetics 11 27 57 24
3 Deptuła Kadzidło 11 25 56 28
4 Orzeł Sypniewo 11 22 43 25
5 GLKS Lelis 11 18 39 30
6 MMWM Ostrołęka 11 15 31 23
7 Hurtowniapilkarska.com 11 13 34 40
8 X-Car Autolakiery 11 13 27 32
9 Team 11 12 20 32
10 Strażaki 11 10 25 37
11 Farmaceuci 11 7 21 50
12 Rodzice Korony 11 1 11 65

Ranking tenisowy OST

1 Mateusz Matyczak 98
2 Bartosz Murach 64
3 Piotr Mrozek 64
4 Jakub Nosek 58
5 Kamil Woźniak 52
6 Krzysztof Bułkowski 42
7 Jordan Czapski 40
8 Krzysztof Szkopek 40
9 Adam Sado 38
10 Bartosz Nowak 36

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo

Galeria zdjęć