Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Pekpol pokonał Międzyrzecz (zdjęcia)

Kolejne zwycięstwo we własnej hali zanotowała drużyna Pekpolu.
Podopieczni Andrzeja Dudźcia i Lucjana Łomacza, pomimo przegranej w pierwszym secie, zdołali pokonać zespół z Międzyrzecza. Mecz był jednak
Podopieczni Andrzeja Dudźcia i Lucjana Łomacza, pomimo przegranej w pierwszym secie, zdołali pokonać zespół z Międzyrzecza. Mecz był jednak zacięty, a rywal wymagający. Z każdym setem jednak siatkarze Pekpolu radzili sobie coraz lepiej, wygrywając w ostatniej części aż 8 punktami.

Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz

Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz 3:1 (19:25, 25:18, 25:22, 25:17)
Pekpol: G. Pietkiewicz, Kuczko, Szczygielski, Sacharewicz, P. Pietkiewicz, Żyliński, Kaniowski (l) oraz Jacyszyn, Rutecki
Odsłon: 1743
14:21, 29.10.2010r.

Volley wygrywa w trzech setach

Podczas wczorajszego popołudni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalom ze stolicy kraju.

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

W czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrają zaległe spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Rywalem ostrołęckiego Volleya będzie WKS Astra Warszawa. Mecz wyjątkowo odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów.

Horror w Ostrołęce! Volley wygrywa z liderem z Żyrardowa (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zafundowali horror kibicom zgromadzonym w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podczas wczorajszego popołudnia Volley mierzył się z ŻSS "Len" Żyrardów. Ostrołęczanie pokonali lidera rozgrywek 3:2.

Volley zagra w Ostrołęce z liderem

Podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty czeka w sobotnie popołudnie nie lada wyzwanie. Siatkarze ostrołęckiego Volleya w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zmierzą się z liderem rozgrywek - Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len".

Grzegorz Łomacz odznaczony. Ostrołęczanin ze Złotym Krzyżem Zasługi

Za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, Złotym Krzyżem Zasługi odznaczony został Grzegorz Łomacz. Ostrołęczanin zdobył m.in. mistrzostwo świata, dwa medale Pucharu Świata - brązowy i srebrny oraz brązowy medal Ligi Narodów.