« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi Gladiatorzy z kompletem medali. Wkrótce turniej MMA i graplingu

Najmłodsi zawodnicy UKS Gladiator zdobyli aż 12 medali na Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzików w Walce Wręcz i Grapplingu.
Turniej został zorganizowany w podwarszawskiej Kobyłce przez tamtejszy klub TJJJ Kobyłka.
Najmłodsi zawodnicy UKS Gladiator zdobyli aż 12 medali na Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzików w Walce Wręcz i Grapplingu.
Turniej został zorganizowany w podwarszawskiej Kobyłce przez tamtejszy klub TJJJ Kobyłka. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z różnych klubów Polski. Rozegrano dwie konkurencje: walka sportowa ju jitsu semi kontakt (dozwolone uderzenia i kopnięcia, a także chwyty, rzuty dźwignie itd.) oraz grappling (zabronione uderzenia i kopnięcia). W obydwu konkurencjach podopieczni Wojciecha Dudkowskiego nie mieli sobie równych. Zdobyli 11 medali indywidualnych oraz jeden drużynowy - złoty:
- Patrzyk Suchoń - I miejsce - grappling, II miejsce semi kontakt
- Igor Daniłowicz - I miejsce grappling, I miejsce semi kontakt
- Jakub Falkowski - I miejsce grappling, I miejsce semi kontakt
- Michał Wietrow - II miejsce grappling
- Michał Saj - II miejsce grappling
- Kamil Pieńkowski - I miejsce grappling
- Dariusz Mroczkowski - III miejsce grappling
- Mikołaj Zych (najmłodszy zawodnik - 9 lat) - III miejsce grappling
W sobotę, 30 października UKS Gladiator zaprasza kibiców na "Colloseum V" do hali im. A. Gołasia w Ostrołęce. Po raz piąty rozegrany zostanie ogólnopolski turniej ju jitsu full contact (MMA) i grapplingu. Początek zawodów o godzinie 10.00.
Odsłon: 2637
Komentarzy: 0
14:46, 29.10.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo