« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

MOSiR zaprasza na turniej im. Aleksandra Harabasza

Weź udział w kolejnej edycji turnieju
Weź udział w kolejnej edycji turnieju
Jak co roku na początku grudnia, MOSiR Ostrołęka ma zaszczyt zaprosić na 17 już edycje Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza! Turniej zaplanowano na 4-5 grudnia 2010r. – odbędzie się on tradycyjnie w hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce (ul. Traugutta 1). Zapraszamy wszystkie drużyny piłkarskie z całego kraju z rocznika 1998-1999. Zobacz poniżej, co oferuje organizator zawodów.
Halowy Turniej organizowany przez MOSiR ku czci pamięci wspaniałego trenera, wychowawcy młodzieży – Aleksandra Harabasza ma na celu popularyzację halowej piłki nożnej wśród młodzieży jak też promowanie zdrowego trybu życia. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Ostrołęki – Janusz Kotowski. Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami PZPN. Mecze rozgrywane będą na boisku o powierzchni gry 40 m x 20 m, bramki 5 x 2 m.

WARUNKI UCZESTNICTWA
- Turniej zostanie rozegrany w roczniku 1998-1999, uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.
- Drużyna składa się z 5 zawodników (4 + bramkarz).
- Klub może maksymalnie zgłosić 12 zawodników i dwie osoby towarzyszące.
- W turnieju planowany jest udział 16 drużyn.
- Czas gry 15 minut.


SYSTEM ROZGRYWEK
- Drużyny zostaną w drodze losowania podzielone na 4 grupy i rozegrają mecze „każdy z każdym”. Z każdej grupy do finału awansują dwa zespoły. Finał rozegrany zostanie systemem pucharowym.
- Odprawa techniczna w dniu 04.12.2009r. o godz. 10.00 w sali nr 7  hali sportowo-widowiskowej przy ul. Traugutta 1.


NAGRODY
- Komplety stroi piłkarskich za miejsca I-III.
- Puchary za miejsca I – III.
- Dyplomy dla wszystkich drużyn.
- Najlepszy zawodnik turnieju – nagroda rzeczowa.
- Najlepszy bramkarz turnieju – nagroda rzeczowa.
- Najlepszy strzelec turnieju – nagroda rzeczowa.
- Trenerzy trzech najlepszych drużyn – nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce – 250,00 zł, II miejsce – 200,00 zł,  III miejsce – 150,00 zł.


FINANSE
- Wpisowe od zespołu – 200,00 zł.
- Nocleg 4/5.12.2010 w internacie od osoby – 24,00 zł – 100 miejsc (kaucja za ewent. szkody w internacie – 100,00 zł).
- Nocleg w hotelu – 40,00 zł od osoby.
- Wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie, obiad) – 40,00 zł od osoby (Internat I LO).


ZAKWATEROWANIE
Internat I LO (ul. Traugutta 1) i w hotelu MOSiR (ul. Witosa 1) –możliwość zakwaterowania dzień przed imprezą, tj. 3/4.12.2010r. Opiekunowie drużyn ponoszą pełną odpowiedzialność za  swoich podopiecznych.


ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia z podaniem ilości zawodników i opiekunów oraz zamówienie na wyżywienie i zakwaterowanie prosimy nadsyłać do dnia 20 listopada 2010r. na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce, ul. Witosa 1, 07- 410 Ostrołęka, tel.  029 764 38 25,  fax   029 760 69 45 lub - Sabina Sienkiewicz.
Odsłon: 3805
Komentarzy: 0
21:18, 29.10.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Zakończono zmagania gminnej ligi halowej piłki nożnej w Lelisie. Podczas trzytygodniowej rywalizacji o miano najlepszej walczyło siedem drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcą turnieju została Kuźnia Art-Met Szafarnia, która nie miała sobie równych.

Filip Kiernozek zawodnikiem ostrołęckiej Narwi

Filip Kiernozek zawodnikiem ostrołęckiej Narwi

Nowym zawodnikiem ostrołęckiej Narwi został skrzydłowy Filip Kiernozek. Przez ostatni rok reprezentował Koronę Ostrołęka, w której wiosną 2019 roku zadebiutował w seniorach. Teraz 17-latek spróbuje swoich sił w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego.

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem piłkarze KS CK Troszyn mierzyli się z Warmią Grajewo. Spotkanie było wyrównane i ostatecznie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Po raz pierwszy w tym roku piłkarki ostrołęckiego Jantaru rywalizowały na pełnowymiarowym boisku. W sobotni wieczór w Łomży podopieczne trenera Rafała Koska rywalizowały z GKS Forty Piątnica. Ostrołęczanki okazały się lepsze od rywalek i pewnie wygrały 2:0.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo