Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Narew załatwiła rywala w kwadrans (zdjęcia)

Przemek Olesiński zdobył dwie bramki dla Narwi
Bardzo dobre spotkanie rozegrali piłkarze ostrołęckiej Narwi w meczu przed własną publicznością pokonując UKS SMS Łódź 2:0. Oba trafienia były dziełem Przemysława Olesińskiego, który już w pierwszym kwadransie meczu dwukrotnie pokonał golkipera z Łodzi, Michała Kołbę.
Napastnik Narwi rozegrał jedno z najlepszych spotkań w karierze i mógł pokusić się w tym meczu o zdobycie jeszcze jednej bramki w drugiej odsłonie meczu. Spotkanie na stadionie przy ulicy Witosa praktycznie od początku gry było zdominowane przez piłkarzy ostrołęckiej Narwi, którzy z minuty na minutę stwarzali coraz groźniejsze sytuacji strzeleckie.

Pierwsza strzelona bramka przez Przemysława Olesińskiego po indywidualnej akcji wyraźnie podcięła skrzydła rywalom. Niespełna trzy minuty później goście popełnili kolejny błąd w obronie. Michał Lelujka celnie dograł piłkę do Przemysława Olesińskiego, a ten pewnym strzałem zdobył drugą bramkę dla Narwi.

W kolejnym akcjach Marcin Truszkowski i Piotr Strzeżysz mogli zaskoczyć golkipera gości. Bardzo dobrze w bramce Narwi spisywał się z kolei Andrzej Łyziński pewnie interweniując przez cały mecz. W drugiej odsłonie gry oba zespoły nie grzeszyły skutecznością i w efekcie mecz zakończył się zwycięstwem niebiesko-czerwonych 2:0.

Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź 2:0 (30.10.2010)

Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Olesiński 12. 15.

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Kamiński, Zalewski, Pragacz - Niedźwiecki (57. Wilczewski), Strzeżysz, Roman (74. Parszewski), Lelujka (84. Skorupka) - Truszkowski, Olesiński (76. Zaniewski)