Wtorek, 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Trener Maciej Kruszewski poprowadzi kadrę Polski

Szkoleniowiec ostrołęckiej Unii Basket Maciej Kruszewski został trenerem reprezentacji Polski U-20 przygotowującej się do Mistrzostw Europy. W nowym zespole będzie pełnił funkcję asystenta głównego trenera reprezentacji Dariusza Raczyńskiego. Nominację trener Unii Basket odebrał w minioną sobotę, 13 listopada podczas turnieju kadr wojewódzkich, gdzie prowadził reprezentację Mazowsza.

- Dla mnie to ogromne wyróżnienie i nobilitacja do dalszej ciężkiej pracy z ostrołęcką koszykówką - mówi trener Maciej Kruszewski. - Myślałem jednak, że tym razem zostanę skierowany do pracy z młodszym rocznikiem, ale wspólnie z trenerem Dariuszem Raczyńskim będziemy przygotowywać juniorki starsze do Mistrzostw Europy - dodał.

Odsłon: 5248
10:33, 19.11.2010r.

Nasze koszykarki z tytułem najlepszych

W miniony weekend drużyna dziewcząt z roczników 2011 i 2012 z Ostrołęckiego Klubu Koszykówki wygrała turniej Nida Cup 2024 w Nidzicy. Zawodniczki OKK rozegrały w sumie pięć meczów. W rozgrywkach wygrały znaczną przewagą wszystkie starcia.

Koszykarki zagrają u siebie!

To już pewne. Nasze miasto będzie areną turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15 kobiet w koszykówce. Rywalizacja ekipy Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego zagrają w hali III LO w Ostrołęce.

Koszykarki Unii w półfinałach!

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15. Nasze koszykarki w ostatnim spotkaniu podczas zmagań w Tarnowie musiały uznać wyższość drużyny z Głuchołaz.

Zrobiły to!

Zrobiły to!

Koszykarki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Podczas 1/4 finału mistrzostw Polski w kategorii U-15 dziewcząt podopieczne Tomasza Pierzchały i Mariusza Mierzejewskiego nie dały szans gospodyniom zmagań.

Ostrołęczanki? Księżniczki koszykówki!

Świetny start zespołu Unii Basket Ostrołęka podczas 1/4 finału mistrzostw Polski kobiet U-15. W Tarnowie podopieczne Tomasza Pierzchały nie dały większych szans ekipie Basket 4EVER KSawerów.