« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mazovia MTB 2011 w Ostrołęce? W niedzielę spotkanie z Cezarym Zamaną

Fot. Z. Kowalski
Fot. Z. Kowalski
(fot. Cezary Zamana z Markiem Karczewskim)

Jest duża szansa na ściągnięcie do Ostrołęki największego cyklu wyścigów kolarskich MTB tzw. "rowerów górskich".
Czy ostrołęczanie będą mogli podziwiać najlepszych kolarzy z kraju podczas jednego z etapów wyścigu z cyklu Mazovia MTB 2011? Imprezę tę promuje i jednocześnie organizuje jeden z najlepszych polskich kolarzy szosowych, Cezary Zamana.


21 listopada o godz.11.00 w Ostrołęce, w okolicy Karczmy Ostoja odbędzie się spotkanie, w którym oprócz Cezarego Zamany pojawi się lokalna społeczność kolarska, z okolic Ostrołęki. Celem tego spotkania jest zaprezentowanie organizatorowi Mazovii naszych pięknych tras leśnych.
- Propozycje tras, które chcemy zaprezentować Cezaremu zostały przygotowane przez miejscowych kolarzy MTB: Mirka Dziurawca, Wieśka Podeszwę i Przemka Rakowskiego członków AG bez limitu Ostrołęka i okolice. W okolicach Ostrołęki mamy wystarczające warunki do organizacji takiego wyścigu, mamy piękne trasy rowerowe i w połączeniu z Gminą Olszewo-Borki dostateczną bazę, by gościć kolarzy z całej Polski. Byłaby to wspaniała promocja sportu kolarskiego MTB na naszym terenie, który to w ostatnich latach zyskał ogromną popularność w Polsce i na świecie.

 

Na wyścigach Mazovii od 2004 roku przejechało grubo ponad 9000 zawodników a na jednym etapie organizatorzy goszczą nawet do 1400 zawodników. Mamy nadzieję, że i Ostrołęka we współpracy z Olszewo-Borkami ma szansę na tę wspaniałą sportową imprezę - mówi Marek Karczewski z Czarnowca (zawodnik AG bez limitu Ostrołęka i okolice).
Marek Karczewski jest pomysłodawcą całego wydarzenia i chce zainteresować naszymi ścieżkami leśnymi Cezarego Zamanę.
- Serdecznie zapraszam na spotkanie z Cezarym Zamaną oraz zachęcam do przejechania trasy wyścigu we wspólnym peletonie. Osoby nie czujące się na siłach do pokonania długiego dystansu zapraszamy z rowerami na powitanie Pana Zamany - mówi inicjator tego wydarzenia, Marek Karczewski.

Odsłon: 3653
Komentarzy: 0
11:39, 19.11.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo