« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisistki z Łysych z drugą porażką na koncie (tabela)

Słabsze spotkanie w meczu 7. kolejki I ligi tenisa stołowego rozegrały zawodniczki JBB GLUKS Start Łyse. Podopieczne Grzegorza Fabiszewskiego i Piotra Wysmułka tym razem w meczu przed własną publicznością przegrały z silnym zespołem Noteci Inowrocław, który po słabszym początku rozgrywek zaczyna łapać wiatr w żagle i z pewnością będziemy w tym sezonie jeszcze walczył o czołowe pozycje w lidze.


JBB GLUKS Start Łyse - IKTS Noteć Inowrocław 4:6
Punkty dla JBB Start: Tatiana Czurabajewa - Adrianna Szulc 3:1, Oktawia Karkoszka - Aneta Olendzka 0:3, Tatiana Czurabajewa - Aneta Olendzka 3:0, Oktawia Karkoszka - Adrianna Szulc 1:3, Sylwia Składanek - Agata Kaszuba 3:1, Alina Żelazna - Katarzyna Palacz 1:3, Sylwia Składanek - Katarzyna Palacz 3:1, Renata Dziesińska - Agata Kaszuba 1:3, Czurabajewa / Karkoszka - Olendzka / Szulc 1:3, Składanek / Dziesińska - Kaszuba / Palacz 2:3.

1.Warmia II Lidzbark Warmiński    7    13    57:13
2.AZS PWSIP Wałkuscy Łomża    7    11    44:26
3.JBB GLUKS Start Łyse    7    10    44:26
4.Noteć Inowrocław    7    10    40:30
5.Gorzovia Gorzów    7    7    34:36
6.GLKS II Nadarzyn    7    6    33:37
7.Euro-Styl Gdańsk     7    6    31:39
8.KS Spójnia Warszawa    7    3    29:41
9.Agro-Sieć Chełmno    7    2    20:50
10.Lubanta Luboń    7    2    18:52


Odsłon: 1767
Komentarzy: 0
16:39, 22.11.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo