« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejny sukces ostrołęckich wodniaków (zdjęcia)

Kolejny sukces odnotowały podopieczne Dariusza Małkowskiego, prezesa WOPR-OS Ostrołęka - Magdalena Bobrowska, Olga Małkowska, Zuzanna Piersa i Aleksandra Milewska.

W ostatnią niedzielę listopada wystartowały w IV Otwartych Mistrzostwach Szczytna w ratownictwie wodnym.


 

W trakcie zawodów rozegrano następujące konkurencje: 100 m z przeszkodami, 50 m ratowanie manekina, 100 m z pasem ratowniczym węgorz, 25 m pod wodą, wyścig australijski, RKO oraz rzut liną .

Podopieczne trenera Dariusza Małkowskiego podobnie jak w wielu innych zawodach pokazały się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca godnie reprezentując i promując miasto Ostrołęka.

W klasyfikacji generalnej kobiet bardzo dobrze zaprezentowała się Magdalena Bobrowska zajmując II miejsce(min. I miejsce 100 m z przeszkodami, II miejsce 50 holowanie manekina, I miejsce 100 z pasem ratowniczym węgorz) tracąc do I pierwszego miejsca niewielką ilość punktów. Tuż za podium na IV miejscu uplasowała się Olga Małkowska (min. III miejsce na 50 m ratowanie manekina).

Również bardzo dobry występ odnotowała Zuzanna Piersa i Aleksandra Milewska, które w konkurencji rzut liną uplasowały się na II miejscu z bardzo dobrym czasem. Na uwagę zasługuje fakt, że ta konkurencja była rozgrywana bez podziału na kategorie kobiet i mężczyzn. Tak więc reprezentantki Ostrołęki pozostawiły w tyle wielu starszych i bardziej utytułowanych mężczyzn.

Zdaniem Dariusza Małkowskiego zawody rozgrywane były na wysokim poziomie zarówno pod

względem sportowym jak i organizacyjnym. Tym bardziej cieszą dobre wyniki ratowniczek z Ostrołęki.

 

Zobacz zdjęcia:

IV Otwarte Mistrzostwa Szczytna w ratownictwie wodnym (28.11.2010)

Odsłon: 3968
Komentarzy: 0
14:53, 05.12.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo