« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejny sukces ostrołęckich wodniaków (zdjęcia)

Kolejny sukces odnotowały podopieczne Dariusza Małkowskiego, prezesa WOPR-OS Ostrołęka - Magdalena Bobrowska, Olga Małkowska, Zuzanna Piersa i Aleksandra Milewska.

W ostatnią niedzielę listopada wystartowały w IV Otwartych Mistrzostwach Szczytna w ratownictwie wodnym.


 

W trakcie zawodów rozegrano następujące konkurencje: 100 m z przeszkodami, 50 m ratowanie manekina, 100 m z pasem ratowniczym węgorz, 25 m pod wodą, wyścig australijski, RKO oraz rzut liną .

Podopieczne trenera Dariusza Małkowskiego podobnie jak w wielu innych zawodach pokazały się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca godnie reprezentując i promując miasto Ostrołęka.

W klasyfikacji generalnej kobiet bardzo dobrze zaprezentowała się Magdalena Bobrowska zajmując II miejsce(min. I miejsce 100 m z przeszkodami, II miejsce 50 holowanie manekina, I miejsce 100 z pasem ratowniczym węgorz) tracąc do I pierwszego miejsca niewielką ilość punktów. Tuż za podium na IV miejscu uplasowała się Olga Małkowska (min. III miejsce na 50 m ratowanie manekina).

Również bardzo dobry występ odnotowała Zuzanna Piersa i Aleksandra Milewska, które w konkurencji rzut liną uplasowały się na II miejscu z bardzo dobrym czasem. Na uwagę zasługuje fakt, że ta konkurencja była rozgrywana bez podziału na kategorie kobiet i mężczyzn. Tak więc reprezentantki Ostrołęki pozostawiły w tyle wielu starszych i bardziej utytułowanych mężczyzn.

Zdaniem Dariusza Małkowskiego zawody rozgrywane były na wysokim poziomie zarówno pod

względem sportowym jak i organizacyjnym. Tym bardziej cieszą dobre wyniki ratowniczek z Ostrołęki.

 

Zobacz zdjęcia:

IV Otwarte Mistrzostwa Szczytna w ratownictwie wodnym (28.11.2010)

Odsłon: 4089
Komentarzy: 0
14:53, 05.12.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zecer mistrzynią i z brązem

Zecer mistrzynią i z brązem

Po raz kolejny zawodniczka UKS Piątki Ostrołęka udowodniła, że ma wielki talent pływacki. 8-latka wywalczyła dwa medale podczas zawodów, które odbyły się 18 listopada na pływalni Polonez OSiR Targówek Warszawa. Do rywalizacji w Pierwszym Kroku Pływackim (rocznika 2012) przystąpiło ponad 150 zawodniczek i zawodników z 13 klubów.

Złoto Zuzi Zecer. Doświadczenia Tosi Szczubełek

Złoto Zuzi Zecer. Doświadczenia Tosi Szczubełek

Na krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyła się pierwsza runda ogólnopolskich zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka, która w porannym bloku zgromadziła roczniki dziewcząt 2012, 2011 oraz 2010. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Antonina Szczubełek.

Angelika Wikieł trzecia, piąta i dziewiąta

Angelika Wikieł trzecia, piąta i dziewiąta

Zawodniczka Narwi Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu, który odbył się w Łodzi. 22-letnia reprezentantka naszego miasta trzykrotnie pojawiała się w wodzie. Najlepiej zaprezentowała się na 200 metrów stylem klasycznym. W pozostałych występach również nie było źle.

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Świetny występ podczas trzeciej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym mają za sobą podopieczni Dariusza Małkowskiego. Przedstawiciele WOPR-OS startujący w składzie: Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Mateusz Adamowski wywalczyli jedenaście medali, w tym siedem złotych, dwa srebrne oraz dwa brązowe.

Brązowy medal i rekord Blanki Mulewskiej

Brązowy medal i rekord Blanki Mulewskiej

II runda Grand Prix Mazowsza zakończyła się sukcesem zawodniczki KS Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka. W roczniku 2008 zaprezentowały się dwie podopieczne Leszka i Mai Bieżuńskich: Blanka Mulewska oraz Kornelia Rusiłowicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo