Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Im starszy tym lepszy, czyli Waldemar Nol medalistą MŚ (video)

(fot. Fot. kif.pl)

Prezes ostrołęckiego klubu Tytan Waldemar Nol dużym sukcesem zakończył udział w Mistrzostwach Świata w Turcji, gdzie w kategorii weteranów zajął trzecie miejsce. W kategorii +60 lat musiał uznać wyższość m.in. Egipcjanina Esmata Sadeka.

Wcześniej ostrołęczanin zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Weteranów w październiku. Co ciekawe rok temu w Białymstoku, startując jeszcze w kategorii +50 lat znalazł się tuż za podium rywalizacji. Wówczas jednak do zawodów stanęło aż 400 zawodników z ponad 40 krajów z całego świata. Tym razem freekwencja na zawodach w Turcji była nieco niższa.

Zobacz jeden z występów Waldemara Nola:

Odsłon: 10849
Komentarzy: 16
22:47, 29.12.2010r.

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła sześć medali podczas X Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Wiesława Orzoła trzykrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium, jak również trzy razy odbierali brązowe medale. W zmaganiach wzięły udział przedstawiciele 22 klubów z całego kraju.

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Znakomite wyniki podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 Rules. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wywalczyli dwa medale. W Ełku na drugim stopniu podium stanęła Ewelina Peczyńska. Brązowy medal wywalczył Wiktor Dmochowski.

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Ostrołęka Fight Academy była organizatorem seminarium z Rafałem Jackiewiczem, wybitnym pięściarzem. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Gość specjalny poprowadził wspólne zajęcia w hali przy ul. Partyzantów. Młodzi sportowcy z pewnością na długo zapamiętają trening i zaprezentują nabyte umiejętności w przyszłości.

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

4 października w Ostrołęce pojawi się Rafał Jackiewicz, znakomity bokser. Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z technik bokserskich z jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w kraju, który ma na koncie ponad 80 zawodowych walk. Wciąż można zapisać się do udziału.

Trochę się spuźniliście bo to kawał czasu temu było ;d

Mam nadzieję że starczy mu jeszcze sił żeby za rok się przygotować.

Sąsiadka @ 12:50, 31.12.2010r. IP: *.*.90.2

Brawo gratulacje !:)

Fun_boj @ 13:10, 31.12.2010r. IP: *.*.90.2

Mam nadzieję że starczy mu koksu żeby za rok wystartować :hahaha:

Panie Waldku Pan się nie boi, nawet prezes PISowskiej partii murem za Panem stoi!!

sialalala

e bramkarz @ 14:47, 31.12.2010r. IP: *.*.90.2

w coloseum morzna go zobaczyc,za bramkarza robi ,100 w sobote mu wpada,za pieczatke robii heheh

Tomek @ 15:38, 31.12.2010r. IP: *.*.90.1

hehehe :D do lat 60 .. ostroo .. :D słyszałem że Pan Nol ma problemy ze zdrowiem i chodzi(ł) na rehabilitację do szpitala bo nie wyrabiały mu stawy .. współczuję trzeba nie mieć perspektyw na życie i nie mieć co ze sobą zrobić żeby koksić i zrobić z się \kulturystę\ znając życie zginie tragicznie na zawał ..

Tomek @ 15:39, 31.12.2010r. IP: *.*.90.1

Oczywiście życzę mu dalszych sukcesów w kategorii weteranów i zdrowia dużo ..

hardcorowy koksu @ 19:37, 31.12.2010r. IP: *.*.90.2

żeby taką rzeźbę mieć, to nie ma opier*****nia się, trzeba krowy jeść, a nie takie małe kanapeczki SIŁA ! ! !

:) @ 23:04, 31.12.2010r. IP: *.*.90.2

A niech on spier.... sie nadaje.... a na bramce udaje pajaca z czapeczka mikołaja.... zrobic hodowle orgaznimu zapominając o mózgu- bezcenne. Gdzie jego szacunek do siebie, medalista MŚ- goryl.... żałosne ....

Ja @ 12:56, 01.01.2011r. IP: *.*.90.2

do :) ... prawda .. hajs na koksy = wykształcenie or swój interes :D