Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Narew przegrała w pierwszym sparingu

Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali w pierwszym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek III ligi. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego w mocno okrojonym składzie ulegli II-ligowego Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 0:2. Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie meczu po trafieniu Adama Czerkasa...

Drugą bramkę Narwianie stracili w 78. minucie meczu, a jej strzelcem był Michał Strzałkowski.

Świt Nowy Dwór Maz. - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Bramki: Czerkas 3. Strzałkowski 78.

Narew: Łyziński - Pragacz, Kamiński, Zalewski (65. Samsel), Skorupka - Lelujka, Dawidzki (70. M. Roman), Strzeżysz, Stachowicz - Olesiński, Niedźwiecki (78. Kobrzyński)

Odsłon: 1707
Komentarzy: 2
14:17, 20.01.2011r.

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Przed nami sobotnie i niedzielne emocje zespołów z Ostrołęki i powiatu. Czwartoligowiec z Troszyna zagra u siebie z Żyrardowianką Żyrardów, zaś Narew Ostrołęka po porażce w lidze i pucharze będzie chciała zrehabilitować się z Wkrą Bieżuń. Rzekunianka i Kurpik wystąpią przed własną publicznością, a Bartnik w Karniewie. W Klasie B czekają nas derby: GLKS Lelis - Orz.

Eliminacje Orlika przy 'Szóstce'

Eliminacje Orlika przy "Szóstce"

26 i 27 września zostaną rozegrane eliminacje do turnieju Orlik Cup 2020. Na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zmierzą się początkujący piłkarze. W ciągu dwóch dni wystąpi 11 ekip, które będą rywalizować w nietypowej formule. Turnieje przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych.

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Znamy cztery najlepsze drużyny Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jedynym przedstawicielem z powiatu ostrołęckiego będzie KS CK Troszyn. Beniaminek IV ligi w półfinale zagra z rywalem z tej samej klasy rozgrywkowej. Spotkanie jest planowane na 14 października na godz. 15:30.

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Piłkarki Jantaru mają za sobą kolejny mecz ligowy. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z FUKS Brix Pułtusk w meczu wyjazdowym. Emocji w samym spotkaniu było bardzo dużo, a to niekoniecznie dobrze wpłynęło na grę ostrołęczanek. Fakt, iż tylko jeden sędzia prowadził mecz na pewno nie pomagał.

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Druga porażka z rzędu piłkarzy Andrzeja Sieradzkiego. Zespół z Ostrołęki przegrał z Płońską Akademią Futbolu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, tracąc po jednym golu w każdej połowie. Szansa na przerwanie złej passy już w sobotę (26 września) o godz. 16:00. Wówczas nasi zmierzą się z Wkrą Bieżuń.

czesiek @ 13:21, 21.01.2011r. IP: *.*.15.228

to jest okrojony sklad? bez przesady,sami znani i ograni.

do czesiek @ 15:56, 21.01.2011r. IP: *.*.70.150