« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzynaście medali Gladiatorów

Kolejny duży sukces zanotowali na swoim koncie ostrołęccy Gladiatorzy. Podopieczni Wojciecha Dudkowskiego z II Turnieju Ju Jitsu Ne Waza Ziemi Mińskiej przywieźli dwanaście medali indywidualnych i jeden drużynowy.


Wszyscy zawodnicy ostrołęckiego klubu zdecydowali się walczyć w dywizji zawodników zaawansowanych i choć "Gladiatorzy" mieli w swojej ekipie również debiutantów, to również oni woleli zmagania z doświadczonymi zawodnikami.

Wynik "Gladiatorów":
Wojciech Dudkowski - złoty medal, kat. - 82 kg
Krzysztof Żebrowski - złoty medal, kat. - 66 kg
Bartosz Żebrowski - złoty medal, kat. - 71 kg
Patryk Suchoń - złoty medal, kat. - 62 kg
Karolina Kordowska - złoty medal, kat. - 50 kg
Michał Suchcicki - srebrny medal, kat. - 100 kg
Michał Rogowicz - srebrny medal, kat. - 95 kg
Adrianna Małkowska - srebrny medal, kat. - 50 kg
Aleksandra Lenkiewicz - brązowy medal - 65 kg
Karol Matusiak - brązowy medal - 82 kg
Maciej Grzegorczyk - brązowy medal - 71 kg
Patryk Ogonowski - brązowy medal, kat. - 66 kg

 

UKS Gladiator w klasyfikacji drużynowej zajął drugie miejsce. W zawodach startowało ponad 120 zawodników z 9 klubów z Mazowsza. Na uwagę zasługuję również fakt, że zawodnicy Gladiatora "zaliczyli" najdłuższy i najkrótszy pojedynek na tych zawodach: w półfinałowych walkach Karol Matusiak zmagał się ze swoim przeciwnikiem w morderczym pojedynku prawie 30 minut (!) zanim doszło do rozstrzygnięcia, natomiast Wojciech Dudkowski pokonał rywala w niespełna 30 sekund. Specjalną nagrodę otrzymał "Gladiator" Bartosz Żebrowski, który został uznany najlepszym technikiem zawodów.
Kolejny start podopiecznych Wojciecha Dudkowskiego już na początku marca w Amatorskiej Lidze MMA.

Odsłon: 2148
Komentarzy: 0
20:16, 06.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zobacz walki naszych zawodników (wideo)

Zobacz walki naszych zawodników (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia niektórych walki z Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. W sumie przeprowadzono 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu oraz K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Kolejna Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała przeszła do historii. Udało się przeprowadzić 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu, K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Krystian z gratulacjami

Krystian z gratulacjami

Prezydent Ostrołęki pogratulował osiągnięć Szymonowi Krystianowi, który wziął udział w odbywających się w Luboniu VI Mistrzostwach Europy Ju-jitsu CBJJP, który zaowocował zdobyciem złotego medalu w kategorii masters oraz brązowego medalu w kategorii adult.

 

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

Już 21 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Ostrołęce odbędzie się Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W sumie zaplanowanych zostało aż 32 walki. Niestety, spotkań nie będą mogli zobaczyć kibice. Już dzisiaj zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie. Pojawi się również materiał filmowy.

Dmochowski mistrzem Warszawy! 'Czułem, że to mój dzień'

Dmochowski mistrzem Warszawy! "Czułem, że to mój dzień"

Wiktor Dmochowski został triumfatorem Mistrzostw Warszawy K-1 Rules w kategorii juniorów do 67 kg. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka wygrał dwie walki. 18-latek z Ostrołęka Fight Academy zadedykował triumf swojemu trenerowi oraz rodzinie. Ostrołęczanin powtórzył wyczyn Karola Łasiewickiego sprzed roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo