« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kołodziejski wygrywa z całą czołówką

Rafał Kołodziejski okazał się najlepszym zawodnikiem w drugim w tym sezonie turnieju open rozgrywanym w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. W finałowym pojedynku pokonał Jakuba Noska 9:4, a w drodze do finału rozprawił się z dotychczasowym liderem rankingu Jordan Czapski, które zdetronizował z pozycji lidera.


Wyniki turnieju open: I runda: Szczepanek - Zdrojkowski 6:9, Rępa - Bakuła 9:3, Gołębiewski - Prot 1:9, II runda: Jor. Czapski - Zdrojkowski 9:0 (wo), Majkowski - Dawidczyk 0:9, Szkopek - Borucki 4:9, B. Otłowski - Kołodziejski 1:9, Wyszkowski - Terlikowski 9:0, Rępa - Bednarski 6:9, Prot - Nosek 4:9, Brzuzy - Nowak 2:9.
Ćwierćfinały: Czapski - Dawidczyk 9:5, Nosek - Bednarski 9:2, Kołodziejski - Borucki 9:3, Wyszkowski - Nowak 9:0. Półfinały: Kołodziejski - Czapski 6:3 i krecz Czapskiego, Nosek - Wyszkowski 9:4. Finał: Kołodziejski - Nosek 9:4.

Klasyfikacja open (czołowa dziesiątka): 1. Rafał Kołodziejski – 21 pkt., 2. Jordan Czapski – 20 pkt., 3. Jakub Nosek – 20 pkt., 4. Wiesław Wyszkowski – 15 pkt., 5. Tomasz Bednarski – 8 pkt., 6. Jędrzej Nowak – 8 pkt., 7. Paweł Borucki – 7 pkt., 8. Marek Dawidczyk – 6 pkt., 9. Krzysztof Szkopek – 6 pkt., 10. Bartłomiej Otłowski – 10 pkt.

Odsłon: 1611
Komentarzy: 0
21:31, 08.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo