« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kołodziejski wygrywa z całą czołówką

Rafał Kołodziejski okazał się najlepszym zawodnikiem w drugim w tym sezonie turnieju open rozgrywanym w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. W finałowym pojedynku pokonał Jakuba Noska 9:4, a w drodze do finału rozprawił się z dotychczasowym liderem rankingu Jordan Czapski, które zdetronizował z pozycji lidera.


Wyniki turnieju open: I runda: Szczepanek - Zdrojkowski 6:9, Rępa - Bakuła 9:3, Gołębiewski - Prot 1:9, II runda: Jor. Czapski - Zdrojkowski 9:0 (wo), Majkowski - Dawidczyk 0:9, Szkopek - Borucki 4:9, B. Otłowski - Kołodziejski 1:9, Wyszkowski - Terlikowski 9:0, Rępa - Bednarski 6:9, Prot - Nosek 4:9, Brzuzy - Nowak 2:9.
Ćwierćfinały: Czapski - Dawidczyk 9:5, Nosek - Bednarski 9:2, Kołodziejski - Borucki 9:3, Wyszkowski - Nowak 9:0. Półfinały: Kołodziejski - Czapski 6:3 i krecz Czapskiego, Nosek - Wyszkowski 9:4. Finał: Kołodziejski - Nosek 9:4.

Klasyfikacja open (czołowa dziesiątka): 1. Rafał Kołodziejski – 21 pkt., 2. Jordan Czapski – 20 pkt., 3. Jakub Nosek – 20 pkt., 4. Wiesław Wyszkowski – 15 pkt., 5. Tomasz Bednarski – 8 pkt., 6. Jędrzej Nowak – 8 pkt., 7. Paweł Borucki – 7 pkt., 8. Marek Dawidczyk – 6 pkt., 9. Krzysztof Szkopek – 6 pkt., 10. Bartłomiej Otłowski – 10 pkt.

Odsłon: 1447
Komentarzy: 0
21:31, 08.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo