« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

WOPR-OS rozpoczął rywalizację

Ratownicy wodni WOPR-OS dowodzeni przez Dariusza Małkowskiego rozpoczęli rywalizację w formule Grand Prix Polski w obecnym sezonie. Pierwszym sprawdzianem były zawody w Starachowicach w których wystartowało szesnaście najsilniejszych reprezentacji z całego kraju.


Ostrołękę reprezentowali: Magdalena Bobrowska, Zuzanna Piersa, Aleksandra Milewska, Bartosz Kowalczyk. W konkurencji 50 m ratowanie manekina Magdalena Bobrowska zdobyła brązowy medal, w pozostałych zaś konkurencjach zawodniczka WOPR - OS plasowała się na czołowych miejscach (V miejsce w konkurencjach : 100 m ratownik i 100 m ratowanie w płetwach oraz VI miejsce w 100 m ratowanie kombinowane).

Aleksandra Milewska, która debiutowała w zawodach tej rangi uplasowała się na następujących pozycjach : XI miejsce na 50 m ratowanie manekina, VIII miejsce na 100 m ratowanie kombinowane, XII miejsce na 100 m ratownik. Zuzanna Piersa :XIV miejsce na 50 m ratowanie manekina, XIII miejsce na 100 m ratowanie w płetwach i 100 m ratownik.

Natomiast Bartosz Kowalczyk, który trenuje dopiero niecałe trzy miesiące i był to jego pierwszy start w zawodach ratowniczych osiągnął następujące wyniki : XIV miejsce na 50 m ratowanie manekina, XVIII miejsce na 100 m ratownik i 100 m ratowanie manekina w płetwach.

Prezes WOPR – OS Dariusz Małkowski serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z ratownictwem na kursy na stopień młodszego ratownika WOPR i ratownika WOPR. Więcej informacji : tel. 604 093 280, e – mail :

Odsłon: 2331
Komentarzy: 0
21:11, 15.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo