Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Korona HiD gromi Rzekuniankę

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka odnieśli efektowne zwycięstwo w kolejnym spotkaniu sparingowym, tym razem pokonując zespół z ligi okręgowej Rzekuniankę Rzekuń 7:2. Podopieczni Tomasza Słowika mogli wygrać ten mecz i tak zdecydowanie wyżej, gdyby nie słaba skuteczność w pierwszej odsłonie gry.

Korona HiD Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 7:2 (2:2)
Bramki: Kubat 5. Rępa 12. Orzoł 62. 78. Wysocki 66. 72. Bałas 84. - Malanowski 21. 25.

Korona HiD: Szczechowiak - Milewski, Polak, Jędrzejczyk, Świętochowski - Nadrowski, Sokół, Markowski - Słowik, Kubat, Rępa
po przerwie: Majewski - Bałas, Manowski, Nowak, Dzieruk - Nienałtowski, Gawrych, Wiliński, Wysocki - Orzoł, Ludwiczak

Odsłon: 1974
Komentarzy: 10
23:15, 16.02.2011r.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Orz u siebie. Kolejny walkower w lidze!

W piątek o godz. 16:00 piłkarze z Goworowa rozegrają kolejny mecz o punkty. Przed tygodniem Orz pauzował ze względu na to, że WKS Mystówiec Stary wycofał się z ligi. Teraz podopieczni Bartosza Dziełaka zagrają z MKS-em II Przasnysz.

. @ 23:40, 16.02.2011r. IP: *.*.169.252

Mogli, mogli, mogli.. tak samo mogli zakonczyc ten mecz remisem 2:2, gdyby nie rozluznienie w szeregach rzekunia,

?Hehehehhee @ 00:32, 17.02.2011r. IP: *.*.165.16

Ta hehe rzekunianka po polowie to juz szukala tlenu i nic wiecej ; )

kibic @ 10:21, 17.02.2011r. IP: *.*.190.3

rozluźnić się to można na chwilę i stracić jedną czy dwie bramki, ale nie kolejnych pięć.

obiektywny obserwator @ 11:34, 17.02.2011r. IP: *.*.244.196

Żeby nie zmiany pod koniec meczu jakich dokonał trener Rzekunia to wynik by się utrzymał 2:2 i WIELKI HIT by się nie podniecał takim wysokim zwycięstwem

...do rzekunianki @ 11:55, 17.02.2011r. IP: *.*.62.250

co tu więcej pisać, jesteście słabi i tyle :) a ten wyżej obiektywny obserwator to chyba na innym meczu był :D heheh

kibic @ 14:29, 17.02.2011r. IP: *.*.70.194

Byłem na meczu. Pierwsza połowa (właściwie 30 min)to dominacja Hid-u. O ile formację obronną Rzekunianki można nazwać PARODIĄ!!! to tak samo można powiedzieć o napastnikach HID-u. Mieli tyle setek że po pierwszej połowie powinno być 8-2. (Chociaż i rzekuń stwarzał sytuację). W drugiej połowie gra się wyrównała(tak do około 65 min).Przewaga HiD-u znowu była widoczna ale to efekt zmian w Rzekuniu.Podsumowywując Hid powinien popracować nad skutecznością a Rzekunianka nad spokojnym wyprowadzeniem piłki

obserwator @ 08:43, 18.02.2011r. IP: *.*.226.116

kibic ma w zupelnosci racje bo ten mecz powinien zakonczyc sie wynikiem dwucyfrowyma co do zmian to obie druzyny robily zmiany a w rzekuniu weszli niezli kopacze jak cesarski borkowski byly pilkarzyk z korony i lelujka byly pilkarz z troszyna a korona puscila na boisko mlodych pilkarzy z rocznika 94 i chlopacy sami rozwalili rzekunianke i pilkarze z rzekunia troche pokory bo dobry sparing z takim przeciwnikiem wam sie przyda

kibic @ 16:52, 18.02.2011r. IP: *.*.223.52