« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK zaprasza na "Ferie z karate"

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate zaprasza wszystkich na drugi tydzień ferii z MKKK. Od 21 lutego (poniedziałek) do 25 lutego (piątek) w ostrołęckim klubie prowadzone są codzienne treningi od godziny 13:00 do 15:00 w sali sportów walk w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta.


Klub zaprasza wszystkich chcących zacząć trenować dzieci, młodzież i dorosłych, treningi są darmowe. W lutym dołączyło do naszego klubu kilkanaście osób chcących zacząć swoją przygodę z karate, czekamy jeszcze tylko na Ciebie...

Pierwszy trening - 21 luty zaczęliśmy od MMA, trening przeprowadził sempai Mateusz Zaniewski, nauczyliśmy się kilku sprowadzeń do parteru, obrony przed sprowadzeniami, kilku rzutów oraz technik kończących.


Drugi trening - 22 luty dzisiaj skupiliśmy się na rozciąganiu, sensei Artur Prusiński poprowadził trening który składał się z różnych ćwiczeń rozciągających, oraz wykonywaniu kopnięć oraz uderzeń w powietrze, na koniec zostały przeprowadzone walki. Co jutro? przyjdź i sprawdź...

Odsłon: 1969
Komentarzy: 2
23:09, 22.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.

» Wasze komentarze

mirooo @ 20:06, 23.02.2011r. IP: *.*.78.111

Sempai Zaniewski:))) hehehe...nauczał MMA:))) heiheihe..niech on się najpierw sam nauczy tych sprowadzeń, a dopiero uczy innych:))

wefwef @ 21:24, 26.02.2011r. IP: *.*.85.101

sempai to nie to samo co sensei // sempai czyli kolega z treningu a sensei to mistrz

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo