Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Szczęśliwa końcówka Korony (zdjęcia)

Bardzo udany debiut w barwach Korony HiD zaliczył Paweł Kuzia. Wypożyczony ze Świtu Baranowo zawodnik, podczas spotkania z Tęczą 34 Płońsk, wszedł na murawę na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, by 3 minuty później zdobyć bramkę.

Podopieczni Tomasza Słowika w niedzielnym spotkaniu na sztucznym boisku przy ul. Witosa, pokonali piłkarzy Tęczy Płońsk 2:0. Pomimo aż pięciu żółtych kartek, które otrzymali piłkarze Korony, drużyna zdołała zebrać siły w końcówce meczu i zdobyła dwa zwycięskie gole.

IV liga mazowiecka

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 2:0 (0:0)

Bramki: Sokół 85., Kuzia 90+3

Korona Ostrołęka: Szczechowiak - Milewski, Polak, Jędrzejczyk, Świętochowski - Wargulewski (87. Nadrowski), Manowski, Szcześniak (46. Rychlik), Nowak (62. Rupacz) - Kubat (89. Kuzia), Sokół

Żółte kartki: Manowski, Nowak, Polak, Sokół, Świętochowski

korona HiD Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk

Odsłon: 3320
Komentarzy: 6
15:09, 20.03.2011r.

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Przed nami sobotnie i niedzielne emocje zespołów z Ostrołęki i powiatu. Czwartoligowiec z Troszyna zagra u siebie z Żyrardowianką Żyrardów, zaś Narew Ostrołęka po porażce w lidze i pucharze będzie chciała zrehabilitować się z Wkrą Bieżuń. Rzekunianka i Kurpik wystąpią przed własną publicznością, a Bartnik w Karniewie. W Klasie B czekają nas derby: GLKS Lelis - Orz.

Eliminacje Orlika przy 'Szóstce'

Eliminacje Orlika przy "Szóstce"

26 i 27 września zostaną rozegrane eliminacje do turnieju Orlik Cup 2020. Na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zmierzą się początkujący piłkarze. W ciągu dwóch dni wystąpi 11 ekip, które będą rywalizować w nietypowej formule. Turnieje przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych.

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Znamy cztery najlepsze drużyny Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jedynym przedstawicielem z powiatu ostrołęckiego będzie KS CK Troszyn. Beniaminek IV ligi w półfinale zagra z rywalem z tej samej klasy rozgrywkowej. Spotkanie jest planowane na 14 października na godz. 15:30.

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Piłkarki Jantaru mają za sobą kolejny mecz ligowy. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z FUKS Brix Pułtusk w meczu wyjazdowym. Emocji w samym spotkaniu było bardzo dużo, a to niekoniecznie dobrze wpłynęło na grę ostrołęczanek. Fakt, iż tylko jeden sędzia prowadził mecz na pewno nie pomagał.

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Druga porażka z rzędu piłkarzy Andrzeja Sieradzkiego. Zespół z Ostrołęki przegrał z Płońską Akademią Futbolu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, tracąc po jednym golu w każdej połowie. Szansa na przerwanie złej passy już w sobotę (26 września) o godz. 16:00. Wówczas nasi zmierzą się z Wkrą Bieżuń.

kibic switu @ 15:51, 20.03.2011r. IP: *.*.160.12

pokazałes nam wszystkich gdzie masz Baranowo i chłopakow ze Świtu, W połowie sezonu opuszczasz druzyne walczaca o awans. Wstyd!

pomysl @ 16:50, 20.03.2011r. IP: *.*.17.98

gdybys ty byl w takiej sytuacji to ciekawe jak bys postapil, to normalna rzecz, kazdy dazy do tego by grac w jak najwyzszej lidze, zamienic B klase na IV lige to jest cos i chlopak pokazal, ze na to zasluguje, nie miej do niego pretensji

Bachman @ 17:23, 20.03.2011r. IP: *.*.62.1

a co w tej bklasie można zdziałać litości. kuzia tak jak i piotrowski zresztą są za dobrzy na bklasę. jak świt awansuje, to tacy zawodnicy jak oni poradzą sobie spokojnie w aklasie. jak nie to darmo się zmarnują

los amigos @ 18:56, 20.03.2011r. IP: *.*.85.251

Kuzia może i sobie poradzi w wyższej lidze,a Piotrowskiemu udało się w jednej rundzie trochę więcej goli strzelić ale bez przesady, strzelić 11 bramek w całej rundzie w B-Klasie to żaden wyczyn. Są zawodnicy, którzy strzelają w A-Klasie, okręgówce po 20-25 goli w sezonie i nikt nie przesadza, że powinni grać w III czy IV lidze więc nie przesadzajcie z nim jako super strzelcem.

anonim @ 21:33, 20.03.2011r. IP: *.*.121.14

no ale Korona w tej chwili o nic nie walczy, a on bedzie wchodził na koncowke. A w Baranowie mieli mocno pake i na pewno by awansowali. A teraz widac juz po spraringach ze brakuje i jego i Markowskiego.

do anonim @ 19:32, 21.03.2011r. IP: *.*.170.118

Korona o nic nie walczy? Walcza o utrzymanie się w lidze przedewszystkim, żeby nie spaść, bo poki co to są na dobrej drodzę do spadku do okręgówki.