« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medal Gladiatorów w Mistrzostwach Warszawy

Ola Lenkiewicz i Wojciech Dudkowski
Ola Lenkiewicz i Wojciech Dudkowski

Ostrołęccy Gladiatorzy walczą i wygrywają. Tym razem po medal sięgnęła Aleksandra Lenkiewicz. Podopieczni Wojciecha Dudkowskiego wystartowali w miniony weekend w Mistrzostwach Warszawy w nowej formule zawodów zbliżonych do grapplingu. W szranki stanęli zawodnicy takich dyscyplin sportowych jak: judo, zapasy, ju jitsu, a nawet sumo!


Ostrołęczanie nie stronią od rywalizacji w różnych formułach, więc i tym razem powalczyli. Sukces na swoim koncie odnotowała Ola Lenkiewicz, która zdobyła brązowy medal. Sukces Oli jest tym większy, że z powodu braku przeciwniczek w jej kategorii wagowej musiała zmagać się w kategorii męskiej!

Odsłon: 5132
Komentarzy: 6
14:43, 22.03.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.

» Wasze komentarze

!!!!!!! @ 22:38, 22.03.2011r. IP: *.*.168.190

JAAA!!!! Jakie ciacho z niej!!!!!!!! Ale śliczna dziewczyna!!!! Ja chcę taką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fgv @ 15:58, 24.03.2011r. IP: *.*.57.251

dziuńka 3

.... @ 19:12, 24.03.2011r. IP: *.*.68.13

Chcieć to sobie możesz a ona jest moja..

taa @ 10:51, 27.03.2011r. IP: *.*.112.128

Taaa...twoja...chyba w snach erotycznych cieciu! Na taką dziewczynę to trzeba sobie zasłużyć...nie dla psa kiełbasa!!! Możesz se pomarzyć!

ddddddd @ 21:18, 28.03.2011r. IP: *.*.85.101

a na dyplomie napis : Turniej pokazowy dzieci o mistrzostwo wawy w koluchstyle ;d gratulacje :P

do ddddddd @ 11:13, 01.05.2011r. IP: *.*.72.17

I co z tego? Startowałeś kiedyś cieciu w jakichkolwiek zawodach?? Zapraszamy kozaku na treningi to pogadamy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo