« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Orzeł zdecydowanym liderem w A klasie

Piłkarze Orła Sypniewo są pewnym liderem rozgrywek A klasy, grupy Ciechanów-Ostrołęka. Na inaugurację rundy wiosennej podopieczni Marcina Gutowskiego pewnie pokonali wicelidera ligi Wkrę Andzin 3:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Chodkowski, Dzbeński i Glinka. Poniżej wyniki weekendowych spotkań.


Wyniki 14. kolejki rozgrywek A klasy, grupa Ciechanów-Ostrołęka: Opia Opinogóra - KS Wąsewo 1:4, Kurpik Kadzidło - GKS Pokrzywnica 2:1, Orzeł Sypniewo - Wkra Andzin 3:1, Tęcza 34 II Płońsk - Gryf Kownaty Żędowe 3:3, KS Pniewo -Konopianka Konopki 4:2, Orz Goworowo - Mazowsze Jednorożec 6:6.

Odsłon: 1575
Komentarzy: 4
22:20, 27.03.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

kibic @ 22:47, 27.03.2011r. IP: *.*.165.210

baboszewo-mystkówiec 4-1

piłkarz @ 09:59, 28.03.2011r. IP: *.*.251.60

Korona Ostrołęka i Orzeł Sypniewo są klubami najlepiej pracującymi z młodzieżą i dziećmi NP taki Orzeł 3 kadrowiczów w wojewódzkiek rocz1999 od dwóch lat V-ce mistrz wojewódzki w tym roczniku Wyrana z Legią Warszawa piszę u nich podobno Leia kilku by od razy wzieła do siebie a czytałem na ich klubowej że 7 piłkazy się wzmocniła i jeszcze nie dali rady małemu klubowi wiem że przyjeżdzają do Osrtrołęki rocz 2002 2003więc tlko poczwalić

kibic @ 17:09, 28.03.2011r. IP: *.*.233.234

bo taka jest prawda po co szkolić łatwiej brać Ostrołęka ma za dużą grajków

jacek @ 17:13, 28.03.2011r. IP: *.*.233.234

utrzymać młodzież kosztuję za darmo łatwiej kosztem podatników z ostrołęki bo Narew i Hid powini brać pieniądze za wychowanków wtedy gdzie by grał np Troszyn czy Rzekuń

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo