« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mityng Otwarcia Sezonu w lekkiej atletyce

Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz klub OKLA Ostrołęka zapraszają na Mityng Otwarcia Sezonu w Lekkiej Atletyce, który będzie miał miejsce 29 kwietnia (piątek) na stadionie MOSiR przy ulicy Witosa. Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 15.00, a przez najbliższe dwa tygodnie można zgłaszać się do zawodów.


Sponsorami imprezy są Urząd Miasta w Ostrołęce oraz Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

Program zawodów przewiduje takie konkurencje jak: 100 m K i M,200 m K i M, 400 m K i M,800 m K , 1500 m M, skok w dal K i M, skok wzwyż K i M, kula K i M, dysk K i M

Warunkiem uczestnictwa jest rok urodzenia 1997-1992 i posiadanie aktualnych badań lekarskich. Zawodników obowiązują numery startowe. Zawody przeprowadzane w biegach: serie na czas, w konkurencjach technicznych eliminacje + finał.
Zgłoszenia na kartkach startowych do dnia 27 kwietnia 2011 r, na adres: OKLA ul. M. Konopnickiej 4/13, 07-410 Ostrołęka lub na email

Za trzy najlepsze wyniki wg młodzieżowych tabel ligi juniorów przewidziane są nagrody rzeczowe w kategoriach wiekowych - junior młodszy, junior, po uzyskaniu minimum III klasy sportowej. Koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy, osobowe zainteresowani. Zawodnicy klubów z innych okręgów wnoszą opłatę startową w wysokości 3,00 zł od osoby.


Odsłon: 1529
Komentarzy: 0
09:39, 12.04.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo