« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jedenaście medali szczęśliwych Gladiatorów

W weekend 9 – 10 kwietnia w podwarszawskiej Kobyłce po raz XIII rozegrano Grand Prix Polski w Ju Jitsu. Reprezentanci ostrołęckiego Gladiatora pod wodzą Wojciecha Dudkowskiego zdobyli aż jedenaście medali, w tym również stanęli na podium w rywalizacji drużynowej.


Pierwszy dzień zawodów to zmagania w konkurencji walki sportowej ju jitsu light contact. Ostrołęczanie wystawili zarówno juniorów jak i seniorów. Najlepiej w tej konkurencji spisał się doświadczony już Krzysztof Żebrowski, który nie dał szans swoim
rywalom wszystkie walki kończąc przed czasem (walka finałowa trwała niespełna 20 sekund!) i zdobywając złoty medal. Złoto zdobył również Adrian Dmochowski w kategorii -75 kg.

 

Drugi dzień to zmagania w konkurencji grapplingu (w kimonach i bez kimon). Tego dnia ostrołęczanie również stawali na podium, choć nie na jego najwyższym stopniu. Jak podkreśla trener Wojciech Dudkowski wysoką formę w czasie całych zawodów zaprezentowali zawodnicy, którzy w ostatni weekend maja walczyć będą na III Gali MMA w Ostrołęce – Arkadiusz Ludwiczak i Krzysztof Żebrowski. Spośród Gladiatorów prawdopodobnie publiczności zaprezentuje się w ringu również junior Bartosz Żebrowski.

 

Wyniki Gladiatorów w poszczególnych kategoriach:
Krzysztof Żebrowski – 1 miejsce ju jitsu, 3 miejsce grappling
Adrian Dmochowski – 1 miejsce ju jitsu, 4 miejsce grappling
Bartosz Żebrowski – 3 miejsce ju jitsu, 3 miejsce grapping
Arkadiusz Ludwiczak – 3 miejsce grappling (bez kimon)
Patryk Ogonowski – 3 miejsce ju jitsu, 2 miejsce grappling
Michał Wietrow – 3 miejsce ju jitsu
Michał Rogowicz – 3 miejsce grappling
„Gladiator” Ostrołęka – 3 miejsce drużynowo

Odsłon: 2671
Komentarzy: 2
21:16, 14.04.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

JUJISTU4EVER @ 19:01, 07.05.2011r. IP: *.*.52.122

Brawo , szczegolnie dla Bartosza Żebrowskiego, jest mlody, reprezentuje naprawde wysoki poziom.
Brawo Gladiator !! Brawo Wojciech Dudkowski!

JUJISTU4EVER @ 19:01, 07.05.2011r. IP: *.*.52.122

Brawo , szczegolnie dla Bartosza Żebrowskiego, jest mlody, reprezentuje naprawde wysoki poziom.
Brawo Gladiator !! Brawo Wojciech Dudkowski!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo