Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Narew bez punktów w Radomiu

Piłkarze ostrołęckiej Narwi wracają z wyjazdowego spotkania w Radomiu na tarczy. Mimo, iż podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego od 26. minuty meczu grali z przewagą jednego zawodnika po tym jak z placu gry za czerwoną kartkę został usunięty Piotr Banasiak, to i tak nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę tracąc bramki w ostatnich minutach meczu.

Po pierwszej połowie spotkania mieliśmy bezbramkowy remis, który nie zadowalał żadnej ze stron. W 54. minucie gry za ostry faul z boiska wyleciał również obrońca Narwi Jakub Zalewski. W drugiej odsłonie meczu gospodarze pokusili się o strzelenie dwóch bramek. Najpierw w 84. minucie gry Andrzeja Łyzińskiego pokonał Paweł Tarnowski, a w doliczonym czasie gry drugą bramkę zdobył Cezary Czpak.

Radomiak Radom - MKS Narew Ostrołęka 2:0 (0:0)
Bramki: Tarnowski 84. Czpak 90.+1

Narew: Łyziński - Pragacz, Malanowski, Zalewski, Ostaszewski (65. Kobrzyński) - Lelujka (55. Skorupka), Dawidzki, Strzeżysz (80. Nakielski), Stachowicz (75. Pyskło), Niedźwiecki, Olesiński